Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Nem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Nem értem. Várom a hozzászólásokat!

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akit régebben szerettem és nagyon megbántott, mert úgy éreztem kihasznált és átvert. Elomdtam neki, hogy mi a helyzet, de ő 'csak' barátként tekintett rám, pedig a tettei mások szerint sem szimpla barátságot sugalltak.Megszakítottam vele minden kapcsolatot, Ő persze nem értette miért, vagy csak nem akarta megérteni. Már több mint egy éve nem beszéltem vele, de mostanában sokat gondolok rá, álmodtam is vele. Most újra feléledtek az érzések, vagy sosem múltak el igazán? Újra fel kellene vennem vele a kapcsolatot? Mit gondoltok?
2010. máj. 28. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, szerintem nem akar semmit.
2010. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.) Ha meztelen vagy, öltözz fel

2.) Menj el valami szórakozó helyre

3.) Keress valami csajt, akiről messziről látszik hogy fel tud vidítani

4.) Menj oda hozzá

5.) Dumálj vele, esetleg csapj a seggére

6.) Ha még mindig kedvel téged -> EKSÖN!!!

2010. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne keresd.Hagyd békén és keress mást.
2010. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. Fel is előfordul sajna, hogy néha az exeimmel álmodok. Tudom ez kicsit más, de ugyanazt okozza. Utána jó pár napig olyan érzésem van, hogy nekem megint ő kell... Furán néznénk ki, ha minden álom után máshoz mennék vissza! :) Próbált elterelni a gondolataidat, ismerkedj! Egy bizonyos érzés mindig is lesz benned iránta, de nem mindegy hogy az milyen mély. Csak akkor keresd meg, ha úgy érzed elbírnál viselni egy esetleges csalódást is!
2010. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érzel vmit akkor egyértelmű hogy fel kéne venni vele a kapcsolatot.És ha nem értette h miért,akkor jobb lenne elmagyarázni neki...
2010. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!