Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen megoldással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen megoldással védekeztek terhesség ellen?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold is meg pár szóban,hogy miért....
2017. okt. 14. 11:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%

#5 Valamit félreérthettél a fogamzásgátló hatásával kapcsolatban.A megvonásos vérzésnek semmi köze a menstruációs vérzéshez.

Mi óvszerrel védekezünk,amúgy.

2017. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom mit értettem azon félre, hogy mióta szedem, napra pontosan megjön mindig. Direkt vérzés szót írtam és nem menstruációt mert tudtam az sem lenne jó itt valakinek.

Nem hiszem hogy rosszat írtam volna, de mindig bele kell kötni mindenbe.

2017. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
69%
#11: Sokaknak vérzészavarokra írják fel a fogamzásgátlót de okoskodj nyugodtan!
2017. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Óvszer - mert mikor kezdő szexelő voltam, ez tűnt a leglogikusabbnak meg legbiztonságosabbnak, új partnerrel meg nyilván csak ez az opció létezik.

Megszakításos módszer - csak párkapcsolatban, csak olyan partnerrel, aki ismeri magát és tapasztalt, meg mert óvszer nélkül kényelmesebb, sok pasi bepuhul óvszerrel, és én nem hiszek abban, hogy ha normálisan alkalmazzuk a megszakításos módszert, akkor teherbe lehet esni. Ha valaki teherbe esik, az azért van, mert a pasi túlbecsülte magát és nem kapta ki időben :D Lehet a jövőben ráb-szok, és terhes leszek, de én speciel még egyszer se lettem terhes, úgyhogy egyelőre igazam van.

Mostanában meg - pár hónapja - mondjuk gyógyszert szedek hormonális problémákra.


26

2017. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Óvszer.

Sosem szedtem gyógyszert, nem is fogok - pedig stabil kapcsolatom van.

2017. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Zöld kéz ment! :-D
2017. okt. 14. 12:29
 17/33 anonim ***** válasza:
52%

Az elejen ovszer, most megszakitas. Az utobbit senkinek nem ajanlom, de kifejtem mi miert igy csinaljuk.


Az ovszert azert, mert feltem a mellekhatasoktol, sok embernel rosszul sul el, nem akartam magamon kiserletezni. Ezen felul anyai es apai agon is borzaszto visszergyulladassal kuzdenek, ezert a nogyogyasz nem javasolta nekem a trombozisveszely miatt. A pesszariumban nem bizok es maceras, a tobbi modszerrel is ugyanigy voltam, nem is igazan erdekeltek.


A megszakitas meg azert opcio, mert a baratomnak nincs elovaladeka. Tenyleg nincs, nem bemondasra hittem el es o tenyleg ki tudja venni idoben. Ez tenyleg feher hollo, meg egyszer szeretnem leszogezni, h en nem buzditanek erre senkit, csak vele merem ezt megcsinalni, mert o nem csak hantazik errol hanem tenyleg kezben tartja a dolgokat. A masik ok, hogyha megis lenne gyerek akkor nem vagnank magunkat foldhoz banatunkban, de erre rendkivul kicsi esely van, o sem akarja, szoval addig nem lesz, amig mi ugy nem dontunk. Harmadik ok: volt egy hasi mutetje, ami bekavart neki odalent, nem reszleteznem, az se biztos h egyaltalan nemzokepes, o legalabbis fel ettol, de meg nem mert orvoshoz menni. Negyedik ok: sosem eroltette az ovszer nelkuli szexet. Mar az elejen felhozta h anelkul jobban szereti, de honapokig hasznaltunk ovszert az en kedvemert. Ezert is bizok benne, mert sosem akart manipulalni, hanem ram bizta a dontest. Otodik ok: sose ejtett teherbe senkit, sot egyutt szoktuk kibeszelni azokat, akik nem vigyaznak elegge a magjukra es akaratuk ellenere apava valnak. Hatodik ok: telik az a rohadt ido es meg en sem estem teherbe, negy es fel ev utan. Tehat a modszer kiallta az ido probajat, plusz ennyi ido alatt szorosabb lett a kapcsolatunk es ahogy korabban irtam, ha megis lenne gyerek akkor nem lenne nagy baj. Na, ezt a sok indokot nem tudja felhozni a tobbseg, aki vedekezes nelkul szexel.

2017. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%
En minden partneremnel a kettos biztonsagra torekedtem, egyszeruen csak tablettaval nem tudok ellazulni, annyira felek, hogy igy is van egy nagyon minimalis esely a teherbeesesre, bar tudom, ha rendesen szedem, nincs mod ra, de pszihes okokbol meg pluszban ovszerrel, vagy megszakitassal vedekezunk. Eddig senki nem csinalt belole problemat, hogy szedem a gyogyszert, o meg pluszba vasarolja a gumit. Azert is jo a kettos vedekezes , mert mindenki magat vedje, ha a pasi nem akar gyereket, huzzon gumit, es ne arra hagyatkozzon, hogy en szedem a tablettat, es forditva, en se hagyatkozok a pasi modszereire.
2017. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%
az előző kapcsolatomban óvszerrel és valószínüleg a következőben is.. valamiért tartok a gyógyszer mellékhatásoktól bár egyszer esemény utánit kellett beszedjek s attól semmi bajom nem lett
2017. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%
Óvszerrel. Nem csak az esetleges fertőzésektől véd, hanem ugyebár nincsenek mellékhatásai mint a tablettának, amit amúgy sem szedhetnék, mert trombózisra való hajlam áll fenn nálam. A házasságomban sokszor megszakítással védekeztünk, de azért is mert nem lett volna gond ha besikerül egy gyerek.
2017. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!