Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen megoldással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen megoldással védekeztek terhesség ellen?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold is meg pár szóban,hogy miért....
2017. okt. 14. 11:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szedtem fogamzasgatlot,6 evig

abbahagytam...oka volt sajnos nem jo dolgok,a fogamzasgatlo ahogy vedelmet tud nyujtani dolgok ellen,hosszutavon ugyanugy karos

En soha többet nem akarom szedni,eleg volt

Sokkal jobb a közerzetem,jobb az etvagyam...

Sokkal jobban erzem magam nelküle

2018. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Tablettával én is. Így az én kezemben van a döntés és tudom jól, hogy bevettem a tabit. Nem vagyok kitéve annak a veszélynek, hogy az aktuális partner sunyin leveszi a gumit és felcsinál tudtom nélkül."


Jesszus... A helyedben inkább a nemi betegségektől félnék, ha ilyen partnerekkel sodor össze az élet.

2018. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Parmatexel kezdtük eleinte-nekem bevalt

Aztan elkezdtem fogamzasgatlot szedni,szedtem 6evig

Csomo van a mellemben evente kontrollra jarok

vszinü a gyogyszer miatt.

Soha többet nem szedem egy mereg.

Sokkal jobban erzem magam nelküle.

Abbahagyasa utan sem tertek vissza a gyogyszer elötti erös görcseim.

fel eve gumival vedekezünk.

7eves kapcsolat,1eve hazasok

27N

2018. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!