Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért aggódik azon sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aggódik azon sok férfi, hogy a nők magukra akarják költeni az ő pénzüket?

Figyelt kérdés

Mármint, a férfiak pénzét.

Egyetlen olyan nőismerősöm van, aki a férje pénzén veszi a vagyont érő ruháit, sminkjeit, de ott a férj keres annyit, hogy az a havi 100 ezer, amit a feleség erre költ kb a fizetése tizede lehet (nem tudom, mennyit költ pontosan, de sztem ekörül)

A legtöbb nő sminkre ennek töredékét költi (én pl olyan fél évente 3000Ft-t), ahogy ruhára is, illetve természetesen maguk szokták megkeresni az árát.


Akkor mi alapja az "azért nincs barátnőm, mert csak lehúzna anyagilag" elvnek?


2017. okt. 15. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Mert ok olyan not akarnak, mint az ismerosod felesege, mindenki mas lathatatlan szamukra.
2017. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ez erősen régió és ember függő.

Nagy városokban tényleg sokkal több az ilyen lehúzós csaj, mert ott jobban számít a "menő" megjelenés mint pl vidéken.

És ezt javarészt a férfinak kell finanszíroznia. Nekem volt olyan barátnőm, aki pénzelni kellett keményen, havi 50-60 simán elment rá. Akkoriban még hülye voltam, azt hittem ezzel jót teszek neki, és hogy ennek ez a rendje.

Most már tudom, hogy csak a kihasználásra ment az egész (részéről) Tömören annyi, hogy az én pénzemből kellette magát más férfiaknak, erre csak jóval később derült fény.

Szóval én már erősen meggondolom, hogy milyen nővel fogok összejönni.

2017. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!