Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak 22....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak 22. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Közeleg a párom 22. szülinapja, de nem tudom, hogy mit vegyek neki. (Egyébként férfiról lenne szó) Esetleg arra gondoltam, hogy előhivatnék képet vagy ilyesmire gondolok de szivesen várok hasonló ötleteket. Ti mit tanácsoltok?

2017. okt. 15. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod, mi honnan tudjuk? Bocsi, nem piszkálásbol irtam. Viszont mi nem ismerjük a barátod, hogy mit dolgozik, mi a hobbija, mi érdekli, milyen sorozatokat/filmeket néz. Ha kicsit bövebben irsz rola, akkor könnyebb lenne ajándékot választani neki.
2017. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Képelőhívást akartam írni, egy dekorkartonra,időrendben kis összekötő szöveggel!
2017. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A kép szerintem elég unalmas és hasztalan, szerintem az érdeklődési körének megfelelően vegyél ajándékot.
2017. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából szereti a metált (mint zenei stílust). Gondolkodtam azon is, hogy veszek neki egy ilyen szegecses karkötőt vagy ilyesmit. De ha kijön az árból (sajnos most elég szűkös az anyagi helyzet nálam) akkor egy fénykép hozzá tuti
2017. okt. 15. 22:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok?
2017. okt. 15. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én áldásom adom rá - már ha ez neked bármit is számít :D
2017. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na, köszi Utsó, ez sokat jelent :DD
2017. okt. 16. 00:00
 8/11 kén_ ***** válasza:

Szervusz. Neked kéne ismerni, ebből fakadóan pedig tudni, hogy mi érdekli, mit szeret, mi foglalkoztatja mostanság.


Azt tanácsolom, hogy ismerd meg a "párod".

2017. okt. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ebben a cipoben jarok. Az en parom is nemsokara 22 lesz.

A kepes otleten en is elgondolkodtam. Szerintem nem rossz, de mindenkeppen legyen melle meg valami😉

2017. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A képekröl jut eszembe, mi az ofőnknek digitális képkeretet vettünk, váltakoztak benne a képek, nagyon jol nézett ki. Viszont olyan 10-12 ezer volt.:/ Esetleg lehetett volna egy koncertjegy, de ez sem valami olcso.:/ Jövö évire gyüjtögess :D
2017. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!