Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy:( pedig már 3 hónapja..

22N


2017. okt. 15. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Élvezd az életet.
2017. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
0%
Sajnos ez ilyen..
2017. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Béna vagy kezd el alkotni vagy zúzni vagy amit szeretnél
2017. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy béna csak kiakartalak ràzni
2017. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne is mondd...
2017. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csináljatok a barátnőkkel csajos kiruccanásokat, ők majd segítenek felejteni. Szex és New York rulez :D
2017. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Now living

My own life

Are you out of my mind

Wasting too much time

And I leave you from behind"

Feder-Goodbye

2017. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kén_ ***** válasza:
Ez nagyban függ attól is, hogy miért lett vége. Ha elárulod, megpróbálhatok/unk segíteni.:)
2017. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

A szex és new york csak lehúz...:DDDD Tapasztalat. Inkább krimit és olyan sorikat nézz, amik lefoglalnak.


Engem pl. a szexfilmek kapcsolatak ki nő létemre :P


Amiket ne tegyél:

- ne vedd elő azokat a csávókat, akiket talonba helyeztél korábban. Most túl sebezhető vagy, a pasik pedig erre nem gondolnak, és kapva kapnak az alkalmon.

- ne sajnáltasd magad! Tudom, jól esik sírni a bartánőknek, de egy idő után halál uncsi leszel, és nem nagyon fognak szeretni, ha elszrod a partyjukat.

- egyelőre ne randizz! Flörtölj, és persze dumálhatsz pasikkal, de randiba, találkákba ne menj bele. Még neked idő kell. És hidd el, az új pasit nem fogja érdekelni, hogy milyen az exed illata meg mennyire cuki volt, mikor aludt.

- ne nyúlj alkoholhoz, droghoz, és egyéb hülyeségekhez. A legrosszabb, amit tehetsz. Természetesen nem baj, ha időnként munka után megiszol egy deci minőségi vörösbort, vagy a csajokkal lementem bulizni és kicsit több lesz a gin-tonik, hanem arról beszélek, mikor minden hétvégén berúgsz vagy otthon a tv előtt iszol...



Amit tehetsz:

- sírd ki magad! Ne fojtsd el a bánatodat, mert annél rosszabb nincs. Ez az időszak kb. 5-6 hónapig tarthat. Ha utána is szörnyen érzed magad, akkor keress fel egy szakembert.

- foglald el magad valamivel! Keress hobbit, menj kuityát sétáltatni, kirándulj, utazz, stb. Élvezd az életedet. Fiatal vagy, független, és energikus.

- Vásárolj! Szerezz be egy szexi fehérneműt, amiben igazán csinosnak érzed magad. Az sem baj, ha nagyon "fetisiszta" (pl. bőrcuccok, necc vagy harisnyatartó). Érezd magad kívánatosnak.

- használd a pozitív gondolatokat! Ne temetkezz a negativitás alá. Fejetzd be az önsajnálatot és a "Nekmkellek senkinek és csúnya vagyok!" dumákat. Ezzel csak magadnak ártasz.

2017. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!