Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány kilónak nézek ki? Sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kilónak nézek ki? Sajnos eléggé meghíztam. (kép lent)

Figyelt kérdés

167 cm vagyok. A fiúktól azt is kérdezném, hogy mennyire jön be még nekik ez az alak.


[link]



2017. okt. 16. 23:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kb. 85 kiló...nekem abszolút nem jön be, de az nem azt jelenti, hogy másnak sem...
2017. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

76-nak tippellek.

Tudom, mert én is voltam annyi 167 centihez, de szerencsére sikerült visszább vennem 3 és fél évvel ezelőtt már. :"D

Mondjuk a vastagságod ellenére formás idomaid vannak, így ha a helyedben lennék (és ez tanács, nem kioktatás) frizurát váltanék és csinosabban öltözködnék.


22/N

2017. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
6%

Hol van itt ALAK?


Egy tömb vagy, ebben ruhában meg pláne. Ha elhíztál, egy dolog, de akkor változtass az öltözködéseden is, ami előnyös lesz, jól áll, mert ez így nem vonzó.


Bocs. :(

2017. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Megtudhatjuk, jól tippeltünk-e?


22/N

2017. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Sajnos 92 kg. :( Köszönöm a hozzászólásokat.
2017. okt. 18. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!