Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a világ egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a világ egyetlen embere, akinek nincs barátnője? 19F

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 14:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hú hát elég primitív vagy ember.
2017. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11-es válaszoló!


Ennek ellenére nem nyomnám el a barátnőmet, hagynám, hogy a saját életét élje. Csak az arab országokban a férfiak szinte a mennyországban élnek.

2017. okt. 17. 16:11
 13/23 A kérdező kommentje:
Olyan példaként hoztam fel az arabokat.
2017. okt. 17. 16:19
 14/23 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy hamarosan az arabok is kihalnak meg háború van köztük szóval most nincs muri meg feleségezés
2017. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen
2017. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekem sincs pl, de én nem is akarok 25/L:)

Amúgy ne szomorkodj, ne aggódj, először próbáld talán, hogy önmagadban legyél egész, és akkor utána keress ahhoz az egészhez egy másikfelet magadnak. Valaki mindig mondja, hogy ne csak félhold legyél, amikor lehetsz ragyogó nap is:) Amúgyis, a sors majd az utadba sodor valakit, ha eljön az ideje, kivéve, ha ebben az életedben pont épp a magányt akartad megtapasztalni, de én azt hiszem, hogy nem leszel egész életedben fullra végig magányos. Szóval én arra gondolok, hogy szerintem lesz valakid. Olyan emberek is vannak, akik nem jószívűek amúgy például, és ha nekik jutott pár, akkor neked is fog. Szerintem, úgyhogy ne aggódj, csak mindig készen kell állni a párkapcsolatra, és ne görcsöljél rá, mert akkor az rá tudja nyomni a kisugárzásodra a bélyegét. Sugározd azt magadból, mégha mondjuk elégedett nem is vagy önmagaddal, de elfogadod magadat, és tényleg, semmi képpen ne görcsölj, csak egyszerűen érezd magad méltónak egy párkapcsolatra; kétséged ne legyen afelől, hogy méltó vagy rá. Ha másnak lehet párkapcsolata, akkor amúgy neked is. Ozt kész!:) Minden jót kívánok!:)

2017. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16-os!


Bennem van az, hogy "készen állok rá", próbálok érettebb fejjel gondolkodni.

2017. okt. 17. 17:27
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja de okés,de ne rágd magad ezen naphosszat, hogy ezt mantrázod, hogy "Miért nincs barátnőm, miért nincs barátnőm, miért nincs barátnőm?" Legyél ragyogó nap, egy teljes egész kerek Nap, és akkor majd megtalál, akivel együtt ragyoghattok:)
2017. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

16,18vagyok még,

Amúgy a készséget úgy értettem kb, hogy mindig jó formában, aki mindig odavonzza a másik embert; szóval, hogy ne billenj ki sose a lelki egyensúlyból.

2017. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem mindig szomorkodok ezen.


Igyekszek boldog lenni és bízni.

2017. okt. 17. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!