Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy olyan fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan fiúnak, aki érzékenyebb, érzelmesebb, mint a mai csajok többsége lehet valaha is barátnője vagy csak az alfahímeké a világ?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem lesz barátnőd. Nem hiszem el, hogy ha mész az utcán, akkor nem látod, hogy mennyi antialfahímnek van nője. Nem csak a külső fontos az értelmesebbeknél, mert lehetsz szép kívülről, ha belül rohadt vagy és lerí rólad a butaság.
2013. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogyha valaki kimutatja az érzelmét vagy könnyen szeret az egyből lúzer,gyökér nyomi srác...ezért kötnek ki a nők a bunkó tróger srácoknál akiknek az empátiájuk egyenlő a nullával
2013. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legalább az elején legyél egy kicsit határozottabb, lazább és ne sírd rá a lányra az összes világfájdalmadat, meg a meg nem értett, érzékeny lelkedet, akkor talán van esélyed.
2013. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta vagyok, erről beszélni sem szoktam senkinek sem, mert szégyellem, hogy nem vagyok erős férfiállat típus. De például egy filmet nézve, ami meghat, könnyen elkönnyezem magam, ezért is szoktam egyedül filmet nézni, hogy más ne láthassa, ha elgyengülök. Próbálom érzéketlen kemény gyereknek mutatni magam a hétköznapi életben, de amikor hazaérek és a szobámban vagyok egyedül, akkor elég gyakran elérzékenyülök ha olyan zenét, filmet hallgatok, ami megható vagy épp elmélkedem és elérzékenyülök. De attól tartok, hogy a lányok megérzik, hiába is mutatnám magam, érzéketlen, pókerarcnak, hogy én egy gyenge, jó fiú vagyok és emiatt nem kellek nekik, de lehet csak az a gond, hogy csúnyának tartanak?
2013. ápr. 7. 23:54
 5/12 anonim ***** válasza:

"de lehet csak az a gond, hogy csúnyának tartanak?"


Ezt honnan tudjuk?De nagy rá az esély

2013. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hyatt ***** válasza:

Attól, hogy vannak érzelmeid még nem vagy gyenge "jófiú". Ha nem tudsz magadért kiállni, ha hagyod hogy mindenki átnézzen rajtad, behódolsz minden jöttmentnek egy pattintásra küzdelem nélkül. Akkor változtass.

Majd ha már nem szégyenled saját magad és leszarod a többség véleményét rá fogsz jönni hogy a világon mindenki fél, pont úgy mint te.


Ha úgy érzed egy férfi testbe zárt leszbikus lány vagy az más tészta. Jó nehéz dolgod lesz mert találnod kell egy olyan lányt aki belül valójában egy homokos férfi... :P ez van.

2013. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom kedves kérdező. Én is ilyen voltam mint te. A lányokhoz egész életemben tisztelettel és kedvességgel fordultam. Az eredmény ugyanaz, mint nálad. A tisztelet mára elszállt, szerintem a nők többsége érzéketlen, ostoba, és iszonyatosan gyenge.

Sokat beszélgetek nőkkel, látom, hogy milyenek, hallom, ahogy másokról beszélnek. Az empátia szinte mindből hiányzik. Orvosnak tanulok, és szomorú, amikor a csoportodban ahol egyébként tíz lányra jut három fiú, csak a férfiak dolgoznak, mert a nők le se szarják a beteget. Megvizsgálni? Ők aztán amíg nincsenek rákényszerítve az ujjukat sem mozdítják. A beteggel egy kicsit beszélgetni? Á nem, az uncsi... El nem tudod képzelni, kedves kérdező, hogy milyen ciki az a kínos csend, amikor a gyakorlatvezetőd arra kéri a csoportot, hogy vizsgáljátok meg a beteget, és mindenki csak áll, mint a díszf@sz, míg én vagy valamelyik másik srác meg nem mozdul, és el nem végzi a munkát. A legnagyobb poén az, amikor a gyakvez rákényszeríti őket a munkára, akkor persze meg vannak sértődve.

Magolni mondjuk baromira tudnak és a vizsgán elsősorban ez számít sajnos. Bukta az olyan tárgyaknál szokott lenni, mint a kardiológia ahol gondolkodni kell. Ott sokan elvéreznek.

Persze van sok kivétel is, de a többség sajnos ilyen. Bocsi amiért elkalandoztam, de ez kikívánkozott.

2013. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak az alfahímeké, a rosszfiúké a világ, akik bunkóznak a lányokkal. Aki kedvesen közeledik azt elhajtják többnyire, bár nem biztos, hogy az én esetem mérvadó, mert én rettenetesen ronda vagyok.
2013. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akkor vagy férfiatlan, ha vannak érzelmeid, hanem akkor, ha nem tudod irányítani őket. Ha te most úgy döntesz, hogy sírni akarsz egy filmen, akkor sírj, ha valakit meg akarsz ölelni, akkor csináld, de ez a te döntésed, nálad van a kontroll. Te legyél az érzelmeid ura és senki se tudjon érzelmileg befolyásolni, ha te nem adtál rá neki engedélyt.
2013. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az,hogy ki mennyire érzelmes,érzékeny az nem jelent semmit. Inkább nem az lehet a probléma,hogy nem vagy elég rámenős?
2013. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!