Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél miért kérdezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél miért kérdezik olyan hamar a pasik hogy hány pasija volt a nőnek?

Figyelt kérdés
Neten akik rám írnak,ezt kérdezik 5perc után,miért olyan fontos ez?

2017. okt. 17. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Félnek, hogy több, mint nekik nő. Vagy még sosem voltak nővel. Ép eszű ember nem kezd így ismerkedni. Oké, hogy felmerül egy idő után a kérdés mindkét részről, ha már van egy kis szimpátia és bizalmi kapcsolat, na de így.
2017. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Engem azért érdekelne mert én valóban komoly kapcsolatot szeretnék, és erre szerintem alkalmatlan az aki már 4-5 exen túl van. Bárki bármit mond.
2017. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Elég idióta pasikat vonzhatsz, tőlem sosem szokták megkérdezni.
2017. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amiért a nők is megkérdezik ugyanezt.

Bár hozzáteszem, én még ezt nem kérdeztem nőtől.

2017. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy annyira idióta kérdés. Ha azt mondja valaki erre, hogy csak 2 emberrel szexelt előttem, de közben 25-tel, akkor előrébb vagyok? Vagy számít ez egyáltalán? Ha egy kicsit is jó emberismerő valaki, akkor elsőre el tudja dönteni, hogy valaki egy rendes, megbízható ember, vagy olyan, aki képtelen párkapcsolatra. Ez a kérdés nem fog előrébb vinni és amúgy nemis releváns semmiben.
2017. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha sok pasija volt akkor egyből ribi szinten kezelik.

Ha kevés akkor pedig komoly csajként, akit nehéz lesz megfűzni.

2017. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!