Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró ok ismerkedésnél az, ha egy srácnak hámlik, piros az arcbőre?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem ilyen,és nem nagyon tudok vele mit csinálni.Persze használok rá krémet és naponta alaposan megmosom;néha kissé elmúlik,néha nagyon előjön.:(

2017. aug. 27. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fertőz akkor nem. Mivel odaírtad a kulcsszavakhoz, hogy pikkelysomorod van, hát azzal meg nem sokat lehet kezdeni csak elfogadni.
2017. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez sajnos kizáró ok lenne és biztos nehezen is ismerkedsz emiatt nem?
2017. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a bőrgyógyászod mit mond? Ez már a minimum, amit helyi kezeléssel, gyógyszerszedéssel vagy bármilyen terápiával el lehet érni?
2017. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Annyit tehetek ellene,hogy odafigyelek az étkezésemre,mert pl.a zsíros ételektől is kialakulhat.Ezen kívül rendszeresen használok rá krémet,hogy ne száradjon ki nagyon a bőröm.Mást nem nagyon tehetek,már több bőrgyógyásznál voltam ezzel a problémával.


Amúgy az ismerkedésben amiatt akadályoz leginkább,hogy emiatt kissé alábbhagy az önbizalmam,mert félek attól,hogy visszataszítónak,ápolatlannak tűnök.

2017. aug. 27. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok. Amúgy át tudom érezni a helyzeted, nekem szeborreás dermatitiszem van az arcomon és a fejbőrömön. Néha egész jó állapotban van, máskor meg szívem szerint drótkefével esnék neki, annyira viszket. Na meg persze piros és hámlik is ilyenkor.

A demodex atkáról hallottál már?

Én azon agyalok mostanában, hogy ha legközelebb megyek a bőrgyógyászhoz, akkor nézetek ilyen atkákat. Állítólag ez is lehet felelős az ilyen tünetekért.

2017. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy egy lány mondjuk romantikusan megsimogatná az arcod és a kezében ott maradnak ilyen bőrfoszlányok 😝😝
2017. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!