Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erezhet valamit irantam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erezhet valamit irantam?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,akivel az utobbi idoben nagyon kozel kerultunk egymashoz es ez nem lenne szabad,mert rokonok vagyunk,igaz nem olyan kozeli,de akkor is. Kb 2honapja varatlanul,amit igazabol nagyon is vartam es almodoztam rola,megcsokolt.Azota teljesen megvaltoztunk mindketten,olyanok vagyunk,mint a szerelmesek. Nem tudom pontosan azt,hogy en mit erzek,de azt se tudom,hogy o mit erez,vagy erez-e igazan valamit,mert nem mondta ki. Ritkan beszelunk fb-n,mert sokat dolgozik es azota nem is talakoztunk,mert en is dolgozom es,amikor o jon akkor en nem vagyok itthon. Legutobb azt irta,hogy hianyzom neki es,hogy az a csok nagyon sokat jelentett neki es valami olyasmit irt,hogy az volt a legjobb,amit en adhattam neki. Nem tudok neki hinni,mert tul szep lenne es nem tudom,de valami masert sem tudom. Azt mondja elszeretne vinni setalni,vacsizni,hogy ketten legyunk es megtudjunk mindent beszelni,mert fb-n nem mond semmit.

Szerintetek csak hulyit vagy erez valamit?


20/N


2017. okt. 17. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sajt.
2017. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd mai világban, Magyarországon már első unokatestvérek is házasodhatnak. De viszont attól függ mennyire közeli rokon, illetve mennyire tartják a kapcsolatot a szülők egymással.

Mondjuk közös programok, stb.

Ha ilyenről nincs szó, akkor nyugodtan. Mert ha később szét mentek sem kell szégyenkeznetek egymás családja előtt.

Bár ettől függetlenül nem tudsz olyant találni, aki nem családtag? :)

2017. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másik: 20 évesen még nem vagy nő. Az még lány :)

25 évtől talán mondhatod magad nőnek... ^^

2017. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!