Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy értékelitek azt ha mondjuk a párotok szerencsejátékos?

Figyelt kérdés
Vonzó vagy sem?
2017. okt. 18. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Függőség és h..lye dolog ezt csinálni.
2017. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban írhatnád.
2017. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elvernéd az összes pénzedet és nekem kellene eltartani akkor biztos elküldenélek. Ha állandóan nyernél akkor nem izgatna.
2017. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem vonzó
2017. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem nem ítélnek el ezért a lányok, de ez csupán azért van, mert hosszútávon nyereséggel jövök ki belőle, mivel van bőven pénzem, amivel tudok játszani, így ha netán néha vesztek is ,azt is vissza tudom nyerni. Mindenkinek megvan, hogy mi a nyerő stratégiája, nekem az orosz jégkorong (KHL), amivel 90%-ban nyerni szoktam.

A szerencsejáték jövedelmező is tud lenni, csak egy kis észre van hozzá szükség, meg egy jó adag kezdőtőkére. Mert ha valaki ebből akar meggazdagodni, vagy rabjává válik az már régen rossz. Én szimplán hobbiból csinálom és csak kiegészítésként.

Ha csóró vagy vagy akaratgyenge, akkor nem ajánlom, mert nagyon csúnyán poorul járhatsz. Ha viszont hozzám hasonlóan jól állsz anyagilag és van legalább 1 milla forgótőkéd, akkor ha nem vagy teljesen ostoba, akkor hosszútávon nyerhetsz vele. Ha jól csinálod, akkor senkit nem fog izgatni, hogy honnan van az a lóvé, a csajok csak a veszteseket kerülik el.

2017. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jarnek ilyen emberrel.
2017. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem értékelem és nem vonzó.
2017. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A függőség sohasem vonzó, már bocs.


Szerencsejáték uyanolyan függés és pénznyelő mint a drog, pl.

2017. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!