Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jobban értékelitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jobban értékelitek az olyan embert, akinek nem volt még párja, mert válogat, igényes, mint az olyat aki minden hónapban mással van?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán érdekel, mit csinál más, de a kettő közül az első azért jobb.
2017. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb, csak valamiért érdekesen néznek vagy rosszabb esetben megvetik az olyanokat, akiknek egy párkapcsolatuk se volt.
2017. szept. 22. 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Én az arany középutat értékelem a leginkább: amikor valakinek volt 1-2 vagy két hosszú kapcsolata.


Nyilván nem jó, ha valaki boldognak, boldogtalannak befekszik az ágyába, de ha valaki olyan szinten válogat, hogy még mondjuk 25 éves korára sem jött neki össze senki...Hát, ne haragudj, de az túlzottan maximalista.


21/L

2017. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

3. vagyok

egy vagy két* :)

Elírtam, bocsi.

2017. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább az első, de azt is el lehet túlozni...;-).
2017. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez két véglet a végletek pedig sose jók. Ez olyan mit hogy hova csatlakoznál szívesebben a Ku-Klux-Klanba vagy egy elvakult hippi közösségbe?

Ugye hogy egyikbe se?

Egy bizonyos pontig jó az ha válogat az ember de ha valaki közel a 30-hoz is szűz mert neki senki nem jó (mindegy hogy nő vagy férfi) az már nem vonzó.

2017. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De mi van, ha eddig nem olyanoknak kellettem akiknél próbálkoztam, hanem azoknak kellettem akik nem tetszenek? Ez ekkora nagy bűn és szektás is? Mi ebben a taszító?
2017. szept. 22. 11:59
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, en a kozeputat ertekelem, aki nem a masik hibait helyezi direkt eloterbe, hogy ne jojjon ossze aztan senkivel. Persze ha csupa tenyleg selejtes embert ismert meg az illeto, akkor elhiszem, hogy nem jott be neki senki, de ezt nehezen tudom elkepzelni. Az ilyen emberek altalaban inkabb minden hulye aprosagon fennakadnak, es arra fogjak, hogy nem jo neki a masik. Ha mindenki az ABSZOLUT TOKELETEST keresne, akkor soha senki nem jonne ossze senkivel. Nyilvan nem kell osszejonni ostoba, munkanelkuli, bunko, lusta, hutlen stb emberekkel, de van aki tok lenyegtelen dolgok zavarnak. Az ilyen embert nem igenyesnek, hanem borzaszto szorszalhasogatonak tartom.
2017. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy amiatt más értékű lenne két ember, mert eltérőek a szükségleteik :)
2017. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nekem és neki is én akkor, az első talán imponálóbb. Viszont koromból adódóan 31,nem akarom hogy alapvető kapcsolati dolgokat melettem tanúljon meg.
2017. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!