Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesz párom, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz párom, nekem igy jó, van még más is igy?

Figyelt kérdés
Aki még igy él, az hogyan tengeti a napjait? Nekem a munkám, amit szeretek és a hobbim kitöltik a napomat, ha lenne párom akkor ezekre nem jutna idő, és forditva, a páromra sem tudnék annyi időt szánni. Volt kapcsolatom, de mindkétszer csalódás lett a vége, voltak randik, ismerkedés de semmi nem jött össze. Belenyugodtam, hogy ez igy marad, mert a jelenlegi életemmel nagyon elégedett vagyok, megvan mindenem. Csak férfi nincs az életemben, de talán igy is működhet és lehetek boldog? Érdekelnének a ti tapasztalataitok a témával kapcsolatban, ha van még valaki, aki hasonlóan gondolkoik, mennyire működőképes a dolog?
2017. okt. 18. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ebbe KÉPTELENSÉG belenyugodni. Pont. Megtagadod az emberi mivoltodat. Ez abszurdum. Nem tudom elhinni, hogy valóban őszintén ki lehet ezt jelenteni, hogy "belenyugodtam, hogy sosem lesz párom, kész, slussz passz", és hogy nem gondolsz közben valójában az ellenkezőjére.
2017. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kb hasonló

az életem, a munkám, én magam, a barátok, a rokonok minden kitűnő....

csak egyedül vagyok

szerintem működhet a dolog, néha fura de meg lehet szokni

jó lenne vki de annyi rossz kapcsolatot láttam, hogy nem vágtam bele soha


téves, hogy a szinglik befordulnak meg mittomén..

2017. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Működik, és elég jól, szintén azzal, hogy lekötöm magam sokféle tevékenységgel, amik örömet okoznak a munka mellett. Elgyengülések előfordulnak, amikor erősebb a társ utáni vágy, de túl lehet rajta lendülni, a tartós egyedüllét nem feltétlenül jelent bevasanyodást és megszomorodást. Sok értékes tapasztalatot lehet nyerni ebből is. Azért mert rövidebb (vagy hosszabb) ideje nincs, aki fontos lehet a szívednek, még nem jelenti azt, hogy nem is lesz.

Én hiszem, hogy jön majd, akinek jönnie kell!

2017. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Több éve hasonló cipőben vagyok: munka, ügyintézés és tsi, aztán alvás. Másnap ugyanez.

Nem volt még kapcsolatom, de szeretnék, viszont azt érzem, hogy nem lesz. Kezdem elfogadni a helyzetet.

2017. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát bele még senki nem halt, kivéve aki becsavarodott és felhúzta magát az első fára.


Az a szerencsém nekem is hogy szeretem a munkám , időbeosztásom is szuper, hétvégéken élhetek a hobbijaimnak, szóval nem panaszkodhatom.


Én úgy gondolom mindenki szeretne társat, és azt semmi más nem pótolhatja, én sem hazudok magamnak hogy nem akarok, mert igenis akarok csak nem jön össze.

Szóval lehet egyedül éldegélni és megöregedni, csak abban semmi jó nincsen.

F35

2017. okt. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, csalódás vagy szomorú napok már nem kellenek többet....de előre nem tudhatod hogy ő milyen lesz, ez itt s baj.

De azért jó egy társ vagy partner, kit valóban erdekel hogy hogy vagy, milyen a napod, ha beteg vagy melletted van és segít, megölel és puszit ad füledbe súgja hogy szeretlek téged, vagy csak ugy ad egy puszit , SMS ....I Love u....

Ezek szép szavak, ezért is érdemes élni !!::))

Talán jobb egyedül, ki tudja...

2017. okt. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


azt írod:

"Soha nem lesz párom, nekem igy jó, van még más is igy?"


Én pont így vagyok. Nekem jó úgy, hogy nem lesz párod. Nem is értem a kérdésedet, tkp. mi szükséged a véleményemre?


Az viszont, h miért döntöttél így, érdekel. Nos, megosztod a részleteket velünk? V írhatsz privátot.

2017. okt. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!