Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar velem találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem találkozni a párom, szakítás lesz ebből?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete kezdődött minden amikor egyik ismerősömmel elmentünk 4-en strandra, nagyon jól elvoltunk. Utána még párszor elmentünk 4-en, majd az az ismerős nagyon megharagudott ránk, és nem áll már velünk szóba...

Innentől jöttek a gondok. Párom teljesen bekattant, hogy mindenhova 4-en kell menni (a haverja, ő, egyik barátnőm meg én).

Ezzel az az egy probléma, hogy egyik barátnőm sem szereti, meg nem akar velünk eljönni sehova.

Párom szerint én csinálom ezt és ezért nem jönnek el velünk (véletlenül sem miatta...). Hiába mondtam,hogy de ha én hívom el a barátnőket, hogy menjünk el ketten vásárolni azonnal jönnek, de együtt velünk (hogy ő is ott van) nem akarnak.


Azóta alig találkozunk. Előtte mindennap jött hozzám, most meg könyörögni kell... De akkor sem akar jönni.

Azt mondja akkor találkozik velem legközelebb, ha találok olyan barátnőt aki jönne velünk.


Mondtam neki, nem fogok vele veszekedni mindennap, akkor keressen ő is mást meg én is...


Erre még jobban megsértődött.


Normális ez a viselkedés 30 fölötti emberről van szó.


2015. aug. 6. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt írom, de a párod hülye. Ha ennyire unalmasnak találja a kettesben eltöltött időt, akkor valami komoly baj van vele. Ha van egy kis eszed, akkor szakítás lesz ebből.
2015. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki ezt a dolgot, de egyik fülén be a másikon ki...

Azt hiszi nem merem megtenni.

2015. aug. 6. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én csak egy vadidegen válaszoló vagyok, aki nyilván könnyen mond ítéletet mások kapcsolata felett. De szerintem aki 30 év felett ilyen infantillis, akinek eszébe jut akár csak ilyet mondani is a párjának, attól mit vársz? A saját korodat nem írtad, de a párod korából feltételezem, hogy nem 18 éves vagy. Miért pazarolnál időt egy ilyen emberre? Gondolj kicsit a jövőbe: két év múlva mondjuk itt akarsz még tartani?
2015. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja akkor találkozik velem legközelebb, ha találok olyan barátnőt aki jönne velünk."


Hm... nyilván nem valami szimpatikus ember a párod, ezért nem mennek veletek a barátnőid.


De ez az egész viselkedés nonszensz. Te vagy a barátnője nem? Nem szeret veled kettesben lenni? Minek kell még egy nő jelenléte? Vagy be akarna próbálkozni a barátnőidnél is?


Kellene a francnak egy ilyen érthetetlen viselkedésű, abnormális reakciójú ember. Nem pazarolnám az időmet egy olyanra, ahol állandó a feszültség, a veszekedés, a barátnőimet sem "kényszeríteném" arra, hogy legyenek ott gyertyatartónak. Eszemállmeg, hogy milyen defektes emberek vannak.


Kell ez neked? Keress mást, aki veled szeretne lenni, aki értékeli a kettesben eltöltött időt, aki nem ilyen idióta.

2015. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. aug. 6. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd lapátra, hát ez milyen viselkedés...még hogy szeret ugyanmár
2015. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alapesetben jó móka strandra többen elmenni haverokkal, ez oké, de nem kell mindig ezt erőltetni. Ha ketten vagytok sok esetben még kellemesebb is.


Most mi is úgy mentünk volna, hogy én a barátommal, plusz csoporttársnője és a barátja, viszont barátom a hét elején belázasodott, kiderült, hogy torokgyulladása van. Más és harmadnapra is volt láza, így nem mentünk sehova, nehogy még jobban visszaessen.

Viszont tudunk menni jövőhéten, szabad a szállás, viszont a többieknek akkor dolguk van, így csak ketten megyünk.

Barátom felvetett egy olyat, hogy lehet a "sors betegítette meg", hogy csak ketten lehessünk. :)


"Azt mondja akkor találkozik velem legközelebb, ha találok olyan barátnőt aki jönne velünk. "


Na ez után én nem is keresnék senkit. Nincs barátnő és ha akkor nem keres, akkor gondold át még egyszer a jövődet ezzel az emberrel.

2015. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
sírok a röhögéstől, ez a nap kérdése xdddd
2015. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nekem is beugrott, hogy be akar próbálkozni a barátnőidnél.
2015. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!