Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bármit teszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bármit teszek is, nem elég?

Figyelt kérdés

Adott egy srác,a legjobbbarátom.

Már 1 éve szerelmes vagyok belé. Tudja(mivel egyszer elmondtam neki), de semmit nem lép. Nem akar többet.

Viszont nagyon jóban vagyunk, minden héten találkozunk,ölelések stb.

Egyszerűen nem tudok más fiúba beleszeretni,mert minden srácban azt keresem,ami benne van.

Már elagalább 20 srác próbálta magát bebiztosítani nálam ebben az évben,és egyik sem volt jó, mert se ki nem “Ő”.

Én pedig csak türelmesen várok(mivel nincsen baráznője már egy éve), hátha végre csoda történik:(

Azt mondta múltkor: “olyan vagy ,mintha a kishugom lennél”.

Hogy a fenébe türjek ki ebből a barátzónából lányként?

20L



2017. okt. 18. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szívjál még, míg meg nem unod!
2017. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszer elég lesz remélem és akkor sajna rájössz mennyi mindent hagytál ki egy plátói szerelem miatt.

Nem hiszem, h tudunk segíteni és nincs kiút. főleg a kishúgom szöveg után nincs.

2017. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Mikor akarsz rádöbbenni, hogy éveket pazaroltál el a plátói szerelmedre?
2017. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És hányan vannak még így...


Talán meg kéne beszélne vele újra.

2017. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez most neki egy kényelmes állapot, van egy hódítása, ki vagy pipálva, hízlalod az egóját. Ebből nem fog kilépni, hacsak féltékennyé nem teszed. A férfiak néha úgy működnek, hogy amíg egyértelműen az övé lehetne valaki, addig nem tesznek érte, ha meg úgy érzik, hogy "lecserélik" őket, az felpiszkálja az egójukat. Csak ne úgy csináld, hogy valami szerencsétlen beléd szeressen.
2017. okt. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát vagy arra játszmázik, hogy "elérhetetlenként" te szaladj utána, vagy tényleg ekkora egy pöts.


Mindkét verzió bukta. Szerintem válassz abból a húszból, ezt meg hagyd a 'csába, hadd játszmázzon magával. Vagy tartsd meg bátyusnak.

2017. okt. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!