Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon érzékeny lelkületű ember s hiába teszek teszek bármit is, nem tudok ezen a dolgon javítani. Mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő: a barátom egy roppant kedves és helyes srác, már majdnem egy 1 járunk, szeretjük egymást és tiszteljük a másikat, de sajnos túlzottan érzékeny, gyenge a lelke... :( Egyrészt ő művészlélek mert rengetegett rajzol és fantaszikus képei vannak, ami jó is, csakhogy a túlzás semmiben sem jó. Nem azt mondom, hogy legyen egy kemény macsó, egy katona, egy átkozott semmirekellő, lelketlen "férfi", de a jelenlegi állapota sem a legjobb... Ugye egy nő a férfiban az erőt és valamien szinten a keménység és gyengédség egyvelegét keresi, azt szeretné ha a fiú határozott és magabiztos legyen, aki képes kiállni magáért. Sajnos nagyon sok dolog nem jellemzi ezek közül a barátom. :,( Roppant nehezen tud dönteni, határozatlan, az önbizalma nem elég nagy, nem szeretném ezt a jelzőt használni, de sajnos ki kell mondanom: férfiatlan... :,( Az viszont férfias benne, hogy képes sírni, ha kell sokat, erre sok nyápic fiú képtelen, akik követik azt a sablonos, szánalmas dumát hogy "egy férfi sosem sír". Nem egyszer én vígasztaltam meg és ez csodálatos érzés volt! Hogy romantikus alkat-e? Eléggé, talán még jobban is mint én! Viszont a szexben nagyon férfias, ha kell gyengéd, de sokszor úgy bevadúl hogy a végén beleremegek az élvezettől és csak borzalmasan ritkán fordúl elő az hogy nem lesz orgazmusom! :D Viszont képes kiütni őt egy-egy olyan dolog, amin más fiú simán átlépne, vagy legalábbis elvárandó lenne hogy túltegye magát a dolgon. Pl. szándékosan nem néz drámát, horrort és dúrva, véres akció filmeket mert nagyon jól tudja hogy csak kikészítenék őt, nagyon jól teszi hogy messze elkerüli őket. (Egyszer megnézett egy dúrvábbat és 2 hónapig ki volt készűlve, a rajzai besötétűltek meg minden...) Nagyon kötelességtudó és szorgalmas, a jegyeivel semmi gond nincsen, átlagban négyes tanuló.


Amúgy ki a csuda hitte volna hogy ennyire érzékeny, mikor ő volt a kezdeményező, leszólított engem pedig nem is ismertük a másikat, randevúkra hívott stb... Szerintem egy lány feladat többek között az hogy a férfival éreztesse hogy ő voltaképpen férfi. No, ez nekem nem jön össze és éppen ezért gyakran magam okolom mindenért, mert úgy érzem kudarcott vallottam mint nő!! :,(


Szeretnék segíteni a barátomon! Mit tegyek?


2011. júl. 29. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Becsüld meg nagyon a barátod, mert kevés ilyen pasi van! Szerintem nem kellene rajta változtatnod, valószínű, hogy ilyen a személyisége és gondolom, így szerettél bele. Akkor miért akarnád, hogy változzon?
2011. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
hát, két út van: megszoksz vagy megszöksz. mert ezen változtatni nem tudsz.
2011. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mért gondolod,hogy meg kell változtatnod a magad képére??

Ha így nem tudod elfogadni,akkor nem is szereted.Keress mást.Ő meg majd megtalálja azt,aki így szereti.

2011. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts a kis b*zival.
2011. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most mi a bajod?!Örülnél hogy iylen pasit találtál!

A nők mindig nyavalyognak ha tökéletes a kapcsolatuk smemi se jó nekik, fogd már fel hogy nem tökéletes ahogy te sem, és senki!

2011. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább az,csajok nyavajognak:" már nincs is igazi férfi"

Ti tettétek ezt^^

Mert ha egy pasi nem vasalja a haját,már rásem néztek

2011. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónak teljes mértékben igaza van sajnos:/
2011. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!