Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar tőlem semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Augusztus óta teperek egy csaj után, akinek van barátja, de úgy tűnik nem fogja otthagyni miattam, pedig mondta, h vannak nehezebb időszakai. Szerintem én 100x jobb lennék, a tenyeremen hordoznám. Megpróbáltam más lányokkal ismerkedni, de mindegyikben őt kerestem, az ő stílusát. Mondta, h max barátok lehetünk de semmi több, én viszont haverkodni nem szeretnék vele. Mindennap ráírok, ő magától sosem keres, de tudni szeretném, h h van mindennap. Mit tudok még tenni?
2017. okt. 19. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Számomra egyértelmű abból amit leírsz,hogy ez a lány sosem hitegetett Téged, nem akar tőled semmit, hiszen elmondta,hogy max barátok lehettek.


Az,hogy Te szeretnél Tőle ettől többet még nem jelenti azt,hogy ebből valaha kapcsolat lesz. Ne hitegesd azzal magad,hogy vannak nehezebb pillanatai a kapcsolatában hiszen ezek mindenkinél előfordulnak.


Próbálj túllépni az érzelmeiden és nyiss mások felé.

2017. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, tartsd tiszteletben/vedd komolyan/fogd fel a szavakat, amik kijönnek a száján, és hagyd békén.
2017. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez a szokásos kamu kérdés
2017. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kamu.
2017. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az esete, ráadásul kapcsolatban is van.


Ez után a szekér után biza fölöslegesen szaladsz.


Keress olyan lányt, aki szabad és vevő is rád.

2017. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én még reménykedek, h valaha lesz köztünk valami. Bár belátom, h nagyon nehéz természetem van, mert ha beszél valami haverjával akkor én egyből pipa leszek és neheztelek rá, amit meg is szólt már nem 1x, h nem bírná velem kapcsolatban :( Ezzel is teljesen elrontom az esetleges esélyeimet? Hihetetlenül kiakadok a gondolattól is, h más férfival szóba áll...


Nem kamu kérdés, de kösz!

2017. okt. 19. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
A csaj is idióta. A helyében én két mondattal a tudtodra adnám, hogy szállj le rólam.
2017. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, pedig itt bizony feleslegesen reménykedsz.
2017. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!