Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha huszonévesen szűz valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonévesen szűz valaki miért kell egyből azt gondolni, hogy biztos csúnya, otthon gubbasztó lúzer az illető?

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert a háromból minimum egy tuti igaz rá. Máskülönben miért lenne szűz? :) Ja tudom, tudom, "még nem találta meg az IGAZIT"...
2017. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én szüzességemen mindig meglepődnek, életvidám, kisfiúsan helyes arcú srác vagyok, amelyik buli számít azon ott vagyok, csak egyszerűen az élet ezen része nem megy, bár igaz, eddig nem is voltam annyira rajta a témán :D
2017. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Én azért voltam sokáig szűz, mert erősen vallásos voltam, és azt tanították, hogy a házasság előtti szex bűn. Ezért az aktuális barátnőmmel sem feküdtem le.


Aztán később, amikor liberálisabb lettem, már nem érdekelt, és megdugtam egy csajt.

2017. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És az nem jut eszetekbe hogy egyszerűen nem jött össze
2017. okt. 19. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán még annyit hozzátenni, hogy az a barátnőm, akivel elvesztettem a szüzességemet elég tapasztalt volt, tehát nyertem tapasztalatokat, ezért sajnáltam, hogy a vallás miatt kihagytam annyi évet. :D


(Előző voltam)

2017. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"egyszerűen nem jött össze"


ez pont a lúzerséget jelenti a "köznyelvben", van némi(!) igazság az #1 válaszában

2017. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Mert a mai világban a szex a létezés non plusz ultrája, az átlagos társadalmi nézőpont szerint ennél többet nem érhet el egy ember, főleg egy fiatal férfi, ez az önmegvalósítás csúcsa.

Ha ez az általános nézőpont akkor nehéz bárkinek is elmagyarázni hogy esetleg ez neked nem annyira fontos, úgy is lúzernek fognak nézni.

2017. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki nem xarja le
2017. okt. 19. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha le$zarod, akkor meg mit vergődsz itt te$a?
2017. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat én azért mert bántalmaztak mikor kicsi voltam, (nem nem racsaptak a fenekemre..) 20 évesen vesztettem el a szüzességem.

Akiket ismertem ok viszont azért amit az első és a kérdező is leírt.

És ismerek olyat is akinek már ciki volt hogy körülötte senki sem szűz, ezert egy sors társával összefogtak...

2017. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!