Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság azoknak a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság azoknak a pasiknak van csak esélyük barátnőre szert tenni akik nem csúnyák? És ha az illető csúnya és nem is gazdag, akkor kegyetlenül esélytelen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%

egyáltalán nem.

csak keresnie kell egy ugyanolyan csúnya csajt, így fair.

2011. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem te azért vagy kegyetlenül esélytelen mert az elmúlt hetekben csak 800 kísértetiesen hasonló kérdéseket tettek fel, te meg egyiket sem találtad meg.


22/L

2011. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%

az első az 1 nagy hülyeség.

én mondom.


a magunkfajta csúnya fiúknak maradnak a prostituáltak.

2011. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, nincs igazad, mert én bepróbálkoztam egy csúnya csajnál, de még ő is lekoptatott!
2011. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Pontosan így van :(
2011. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Kedves 22/L, ha már oltogatod, had kérdezzem meg, nálad mégis mennyi esélye lenne egy olyan embernek amilyen a kérdésben van megfogalmazva?
2011. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
azért nem sikerült a csúnya csajt felszedni, mert ők a hercegről álmodoznak aki lovon érkezik
2011. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"azért nem sikerült a csúnya csajt felszedni, mert ők a hercegről álmodoznak aki lovon érkezik"


Nem zavar, hogy ezzel ellent mondasz az első válaszodnak?

2011. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
én nem akarok csúnya barátnőt,de a szép lányoknál nem tudom mennyi esélyem van,és az a baj,hogy mindig a legszebb csajok kellenek,mást nem is tudok elképzelni magam mellé
2011. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre, hogy a lányok kategorizálnak. 3 féle pasi van, van a csúnya, a nem csúnya és nagyon menő baxógép. Nos az elsővel szóba sem állnak, ha barátkozni akar a fiú, akkor is elzavarják. A második az átlagos fiúké. Velük szeretnek barátkozni, és ha idővel megismerik, akkor lehet több a dologból. A 3. csoportba, meg azok tartoznak, akikkel hülyére keféltetik magukat az egy éjszakás kalandokban. Szvsz a 3 kategória legnagyobb vesztese, az első kategória.
2011. nov. 27. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!