Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hazas ferfi aki beleszeret egy masik nobe de ugy sem kepes megcsalni a feleseget?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze, léteznek még gerinces emberek. Az érzéseiről senki se tehet, de a tetteiről annál inkább.
2017. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Persze. A hűség (hosszú távon) nem azt jelenti, hogy soha az életben nem kívánunk meg mást, hanem egy döntés, hogy engedünk-e a kísértésnek vagy nem. Ha az illető “tudatosan hűséges”, ragaszkodik a feleségéhez/családjához, akkor nem fog félrelépni, a fellángolás pedig idővel elmúlik.
2017. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, bár azért kérdéses az,hogy amennyiben a nő is vevő az ismerkedésre meddig tud ellenállni.


Vagy a másik kérdés:mennyire ingatag a házassága ha bele tud szeretni egy másik nőbe?

Az természetes,hogy házasságban, vagy kapcsolatban egy idő után nem lángolnak az érzelmek, de ha nem csak szexuális vonzódást, vagy idővel elmúló érzést vált ki a pasiból az a másik nő hanem tartós érzelmet...hát az már idővel veszélyes is lehet.

2017. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Van. Ilyenkor a becsületesség felülkerekedik az ösztönön.
2017. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. ilyen vagyok. De számomra ehhez még házasság sem kell, egy sima együtt járásnál is kizárt, hogy megcsalást kövessek el, mert a becsületem előbbre való mindennél, még a szerelemnél is.
2017. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszeret akkor csak idő kérdése,hogy a házassága meddig fog tartani.Az ha csak tetszik vki még nem szerelem,igy ebben az az esetben még menrhető.Ha már szerelem is van,akkor sztem nem igazán.Bár van kivétel.Viazont akkor meg már ki szeretne olyan házasságba élni,amiben nem egy egymást szeretik ugye.
2017. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,van ilyen,csak sajna idővel jön majd az őrlődés belül.A férfinak is,meg a másik csajnak is.A mi lenne,ha effektus.Egy idő után veszélyessé válnak azok a bizonyos szerelmes egymásra nézések.Vágyni fog a másik nő társaságára,és onnan csak egy lépés a többi.
2017. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!