Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell elég határozottnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elég határozottnak lenni ahhoz, hogy lekoptassak egy pasit?

Figyelt kérdés

Előfordul néha, hogy egy pasinak megtetszem, és bepróbálkozik, hogy vagy kapcsolatot, vagy szexet elérjen nálam. Sajnos valahogy nem tudom megértetni ezekkel az emberekkel, hogy NEM.

Sokan írják, hogy csak határozottnak kell lenni visszautasításkor. De hogyan érjem el, hogy komolyan vegyenek egy 50 kilós csajt? Általában nemes egyszerűséggel eleresztik a fülük mellett, ha megkérem őket, hogy vegyenek vissza, ha pedig határozottan lépek fel, akkor jön az, hogy "mivan, megjött? höhöhöhö", meg hogy "hú, valaki igen b***szatlan", és hasonlók, szóval poénkodnak egyet, majd folytatják, néha csak még lelkesebben.

Bajom sose lett ezektől, ha irritálni kezd akkor megkérem a párom, hogy beszélgessen el velük, olyankor kiderül, hogy annyira mégsem érdeklem őket, mágikus módon egyből békén tudnak hagyni, szóval megoldás létezik a helyzetemre, de van valami olyan lehetőség, hogy én magam meg tudjam oldani ezeket a helyzeteket?


2017. okt. 20. 10:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Megmondod, hogy nem akarsz tőlük semmit és van barátod.
2017. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel szoktam indítani, kevésszer működik.
2017. okt. 20. 10:15
 3/28 anonim ***** válasza:
23%
Legyél bántóan lekezelő ilyenkor a nők nagyrésze tud ilyen lenni és az beválik....
2017. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

En azt nem szoktam erteni, hogyan jutsz el ilyen fazonokkal a beszelgetesig.. meg hogy egyaltalan "magyarazkodni" kelljen nekik.


"Szia. Nem." Tiltas, torles. Ennyi a reakciom, es meg soha nem tapasztaltam ilyesmiket mint te pont ennek az okan.

2017. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#4

Oké, és élőben hogy tiltasz, törölsz embert?

2017. okt. 20. 10:26
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Mond azt neki, hogy: NEM. Garantáltan sose látod! :-)
2017. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
33%
"Szia. Nem."
2017. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt se érti mondd azt hogy: Nem érted hogy NEM a k@rva anyád?
2017. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Akkor csak én fogok ki selejteket, akik megjelennek a munkahelyem előtt, direkt ugyanazokat az órákat veszik fel egyetemen amire én is járok, ismerőseik facebookjáról írogatnak, követnek haza, meg hívogatnak akkor is, ha nemet mondok?
2017. okt. 20. 10:30
 10/28 A kérdező kommentje:

#8

Az ilyenekre szokott jönni a "megjött" szöveg.

2017. okt. 20. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!