Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs 'celom', ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs 'celom', ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hulyenek fogtok nezni es nem tudom, hogy mas is van-e ezzel igy, de hatha tudtok segíteni. Szoval az a helyzet, hogy en ugy választok úgymond potenciális barat jelöltet, hogy előre kinezem magamnak (suli, munkahely stb) majd hetekig kb csak o jár a fejemben, elképzelem milyen lenne vele együtt, milyen lehet o, szoval nagyon sokat gondolkozom, mar-mar bele szeretek a platoi illetobe, aztán persze ha esetleg tényleg osszejon en vagyok a legboldogabb. Meg nem volt olyan, hogy ne lett volna ilyen 'ideal' az életembe, most viszont eljött ez a helyzet. 2 hónapja mar, hogy szakított velem a baratom, azóta nem tetszik senki es úgymond nincs is kin gondolkodni ezért pedig eléggé lehangolt es céltalan vagyok. Olyan meg sose volt, hogy hirtelen megtetszett valaki, en is neki, randi aztán kapcsolat, mindig hetekig csak orlodom, van, hogy hónapokig is, most viszont nincs senki es celtalannak erzem magam, ugyerzem talán mar nem is fog senki meg tetszeni. Esetleg van valaki aki hasonló helyzetben van? Hogy erhetnem el, hogy ne érdekeljen a dolog? Illetve hat a legnagyobb kerdes, hogy a 'gondolkodási szabadidomet' mivel tölthetnem ki? Mert hiába olvasok, belekepzelem magam mindig az adott fiuval, filmeknel, zene hallgatásnal, elalvás elott szinten igy van es nagyon szomorú vagyok emiatt.

Remelem érthető a kerdes, lehet kicsit hülyén fogalmaztam de nem is igazán tudom leírni a helyzetet, nekem a kapcsolataim sosem csak ugy jöttek, mindig volt valaki akit igazán akartam. Most pedig nincs es ez megremit, nem is tetszik a környezetemben senki (volt egy srác de neki kiderült, hogy barátnője van, úgyhogy azt hagytam). Bármi nem érthető nyugodtan kérdezzetek, csak ne esettek nekem, csak szimplán érdeklődöm a helyzetemben mit lehetne tenni :)

Ekezethianyokert is bocsánat előre is.

21/L



2017. okt. 20. 17:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt meg meg mindig tartom, hogy ez nagyon nem társ függőség, hisz ilyenkor mikor mondjuk 'abrandozom' nincs mellettem senki, konret ember. Szakítás utan pedig abszolút nem szoktam masba beleugrani, s legutóbbi szakitasom utan is nagyon sokat voltam egyedül, mire jött a következő baratom es nem haltam bele, nem zavart a dolog (mint sok kerdezot itt gyakorin), elvoltam az eletemmel, ahogy most is elvagyok, de szeretem mikor az élet minden területen van egy celom (lásd iskola-diploma, munka-előrelépés, szerelem-uj kapcsolat). Remelem nagyjából érthető mit probalok mondani
2017. okt. 20. 20:34
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindegy, mindenesetre köszönöm a valaszokat, elvagyok most is, de azert nem a legjobb igy, de rossz dolgok utan ugyis jo jon :) Mentek a zöld kezek
2017. okt. 20. 20:36
 13/13 anonim ***** válasza:
De cuki. 😊 Jer ide egy buksi simiért, te cukipofa.
2017. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!