Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz a közmondá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz a közmondás, hogy "a nőket öregítik a ráncok, míg a férfiakat sármosabbá teszik"?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Ismerek nagyon szép idős hölgyeket is, nem minden a külső. Sok esetben a belső kisugárzás szépíti meg az embert.
2017. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
A szépség belülről fakad. Kortól nemtől függetlenül.
2017. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az "öregnő" mánia ma? Minden második kérdés erről szól.

Azért biztos ami biztos, lefoglaltam a sírhelyet magamnak és gyorsan végrendelkeztem is így 22 évesen.

2017. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

2:


Nem is értem a dagadtak és/vagy rondábbak miért szarabbak párkeresésben.

2017. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Az öregedő pasik szerint igen :)
2017. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Ezt egy 30 körüli kolléganőm mondta... nem tudtam hogy közmondás lenne
2017. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
25 felett öregednek már a nők. Rancosodnak, megereszkedik a bőrük, lottyedtek lesznek, narancsborosek.
2017. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pfff...

Ilyeneket is tuti csak férfiak találnak ki, hogy magukat nyugtatgassák.

2017. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, linkelek 40-es pasikat és nőket, mindenki döntse el magának.


Nők:

[link]

[link]

[link]


Férfiak:

[link]

[link]

2017. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a löttyed testű, kopaszodó vén perverzek szokták magukat vigasztalni, amikor rájönnek, hogy megöregedtek, de nem volt még egy normális kapcsolatuk.

Nincs annál szánalmasabb, mint akor a vén lottyadékok úgy páváskodnak a diszkóban, mintha utánuk epekedne minden 18 éves, nekik csak válogatni kell.


Tudod, mi vonzó az "őszülő halántékú", középkorú férfiban? Az, hogy volt 20 éve meggazdagodni, karriert építeni, és anyagilag sok olyat meg tud adni, amit egy 25 éves srác még nem.

De ez nem jelenti azt, hogy minden középkorú panelproli térdig gázol a tinilányokban, meg utánuk sírnak az érett nők. XD Tudod, ehhez a vonzerőhöz kevés a nagyitól örökölt panellakás, a 200 ezres fizu, meg a 15 éves használt Audi. XD

2017. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!