Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bölcsész lányok! Van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bölcsész lányok! Van olyan, akit tényleg elustasítottak már azért, mert bölcsészkarra jár?

Figyelt kérdés

Konkrétan emiatt, amikor más kizáró ok nem volt?

Mondta már valaki a szemetekbe, hogy "bocs, hülye büfészakos libákkal nem kezdek"? :D


2017. okt. 22. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerencsére nem volt ilyen.
2017. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem, sőt, mindig nagyra becsülik, hogy sok nyelven beszélek. De könyörgöm, hagyjuk már ezt a témát, nincs olyan idióta pasi, aki ezért dobna egy lányt...főleg, ha még jól is néz ki.
2017. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki is röhögtem volna, ha valaki lebüfészakozza a végzettségemet. Komolyabban amúgy is csak olyanokkal álltam szóba mindig, aki értékelte a megszerzett tudást.
2017. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve csak bölcsészekkel ismerkedtem mindig.
2017. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

El nem utasítottak, de egy elteconos srác leciccegett és otthagyott pont azután, hogy közöltem a szakomat..


Haveri körben több csajjal hagyták abba az ismerkedést bmesek, még vikesek! is, mert szabadbölcsészetre jártak.

2017. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
#5 najó, a szabadbölcsészet tényleg gáz :D De a nyelvi szakok nem azok.
2017. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért is gáz a szabad bölcsészet? Én ha milliomos lennék, hobbi szinten szabad bölcsészetet vagy általános bölcsészetet tanulnék nappali szakon. Utána filozófia, klasszika filológa vagy tudom is én....Egyszerűen azért, mert ez a tudásnak és bölcsességnek az a része ami érdekel.

Amúgy nyelvszakon végeztem.

2017. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!