Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez ha a barátnőtök ilyet tenne?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk, és pár hete volt a névnapja. Kikötötte, hogy neki névnapjára nagy virágcsokor és torta jár.

Én vettem is mindegyiket, készültem hogy szépet vegyek mindegyikből, majd amikor oda adtam neki, nem hogy örült volna, hanem kérdőre vont hogy hol van az ajándék.

Mert hogy ezek mellé neki ajándék is jár, és azt nagyon hiányolja.....


Én teljesen ledöbbentem...


Ti mit szólnátok ehhez?



2017. okt. 22. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Haver, most fuss, még csak kevés pénzed bánja..:D

De azért mondd h kamu :D

2017. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
eskü nem kamu!! Megtörtént eset sajnos..
2017. okt. 22. 21:13
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
rúgnám le a tajgetoszról a gcibe
2017. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Hat a névnapot a legtöbb ember leszarja, van elintézi valami aprósággal. Azért a torta meg a viragcsokor már alapból sok egy névnapra, de ha ő e mellé ajándékot is kér...én is azt mondom hogy menekülj :D
2017. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 kén_ ***** válasza:
100%

1) Elfogadod, hogy van ilyen is, és nem általánosítasz.

2) Kidobod, de úgy, hogy lába se érje a földet.

3) Átgondolod milyen jelei voltak annak, ami arra utalt, hogy ő ilyen. Mármint azon kívül, hogy az arcodba nyomta a különböző szennyektől átmosott agyából kipattant igényeit. Úgy kell kiszállnod ebből, hogy tapasztalattal távozz, így a következő lány biztos nem ilyen lesz.


Fel a fejjel. Legtöbbünk pofára esik párszor, meg kell tanulnod kezelni.


21/F

2017. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólnék semmit.


Értelmes felnőtt nőkkel szoktam járni, nem elkényeztetett kislányokkal.

2017. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt olyan exem, aki elkezdett hisztizni, mert tök betegen sms-ben kívántam neki boldog névnapod. A tanácsom:


Menekülj, Luke!

2017. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen szál szép virágnak is örülnék a névnapomon.
2017. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy ünnepli a névnapját ahogy az az ő családjában szokás, vagy ahogy akarja, van aki tortával, mint egy szülinapot és van aki meg se említi, egyedül az ő dolga.


De mi az hogy kérdőre von??? Jujj, na emiatt menekülj!

2017. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Már a kikötés is nevetséges. Járjon ilyennel az, akinek két anyja van. Hisztis kisgyerek
2017. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!