Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esely arra hogy szeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely arra hogy szeressen és komolyan gondolja? Mit tehetek meg érte? 19/L

Figyelt kérdés

a srac 26 éves, csak hétvégente néha hét közben nálam alszik. Főzünk vagy rendelünk valamit szexelünk és filmezünk amin mindig bealszik.

Nem tudom akarhat e többet mindig megkérdezi hozzon e valamit, segít elpakolászni vagy megfőzni.

Olyankor mikor itt van jól érzem magam nagyon.

Érdeklődtem már hogy lesz e ennél több de ő azt mondja ő nagyon magának való szeret egyedül lenni, de kapcsolatot is szeretne csak én nagyon fiatal vagyok és másképp képzelem a dolgokat ( nem tudja és én sem hogy ki hogy képzeli) hogy majd most növök fel és változik meg a személyiségem.


Már több mint fél éve tart ez köztünk és reménykedem hogy nem csak azét jön mert nincs más mert biztosan találna ha akarna.

Nem kimondott kapcsolatot szeretnék csak picit többet.


Valakinek valami tipp akár privátban is hogy lehetne hogy egy picit többet legyen velem?



2017. okt. 22. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán, üríteni jó vagy, de egyébként marhára nem kellesz neki másra.


Gratulálok, ha megtaláltad az önbecsülésed, akkor szólj, jól elrejthetted.

2017. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szúrni jó vagy, de nem akar többet. Jó olcsón adod magad Cicafül.
2017. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Picit többet lesz veled, ha majd picit többet akar szexelni :D
2017. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még kis butus vagy, de majd felnősz és akkor te is , majd látod, amit most nem. Ne akarj tőle többet neked is jobb lesz, hidd el sőt...
2017. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez annyira tipikus. Nem hiszem el hogy még nem làttàl ilyet.
2017. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácoknak van nője, amelyik meg a tenyerén hordozná, azt észre sem veszi. Tipikus.
2017. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!