Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalnál a párodért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalnál a párodért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

#9: 22 évesen ne az öngyilkosságon gondolkozz, hanem azon, hogy emeld fel a segged, és változtass az életeden, ha nem tetszik valami.


Sokan 30+ vagy 40+ évesen is újraépítik az életüket, pedig akkor már egy csöppet nehezebb, mint 22 évesen, amikor kb még előtted az élet, és senki nem várja, hogy már olyan borzasztó sikeres legyél valamiben, még van időd kísérletezni.

2017. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

menjünk sorba..

tisztázzuk ki lesz az..

2017. okt. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 RoseTyler ***** válasza:
Ha túl hirtelen kéne cselekedni és nem lenne időm gondolkozni, akkor menteném az ő életét a sajátom helyett (de ezt sok más emberrel is megtenném). Azonban ha csak fél perc időm lenne gondolkozni, akkor már nem biztos. De amúgy meg a fene tudja... ez úgyis csak éles helyzetben derülne ki.
2017. okt. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amíg nem lett gyermekünk, addig igennel válaszoltam volna. Bár nem gondolom, hogy neki attól jobb lenne, ha én nem lennék, hiszen a halál mindig annak rosszabb, aki itt marad... De ha egy embert bír el a lift, vagy egy tud megmenekülni a cápától, vagy mit tudom én, akkor őt engedtem volna előre, igen.


Anyaként úgy gondolom, nem tenném árvává a kislányomat. Persze, ha a férjemmel lenne valami, akkor is azzá válna sajnos, de egy lány életében szerintem fontosabb az anya jelenléte - még ha önzőn hangzik is a dolog.

2017. okt. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már nem a párom évek óta de szeretem annyira az exem hogy miatta igen. 22/ L
2017. okt. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Soha, senkiért.
2017. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem, mert mire megyünk vele?


Szerintem ő is utánam halna, mert nem tud nélkülem élni.

Ugyanez fordítva, ha ő meghalna, akkor követném.

2017. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!