Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél olyat valaha h meghaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél olyat valaha h meghalnál mert mindent elvesztettél? Szerelmet családot mindent amiben hittél?

Figyelt kérdés
Valahogy sosem jött össze az élet főiskola karrier szerelem külön élet család házasság boldog párkapcsolat.itt maradtam egyedül a kisfiammaĺ a férfi akit valaha szerettem elhagyott nekem sosem volt viszonzott szerelmem fiatalkoromban sem volt olyan aki viszonozni tudta volna a szüleimmel élek
2014. febr. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Tudod, sosem késő. Sokan voltak már nagyon mélyen és közülük sokan igen magasra jutottak. :)
2014. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te ne akarjál meghalni,mert akkor mi lesz a kisfiaddal?
2014. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
32 mindig is igaz családról álmodtam h megbecsülnek de nekem összevissza alakult minden şosem ëltem együtt senkivel
2014. febr. 21. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
persze.. most is így érzek olykor.. de hát most ez van.
2014. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
IGEN!
2014. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, és sajnos most is ez van :(


Sajnos semmi nem jött össze eddig életembe, bár a szüleimmel élek, szerencsére elvagyok, ezzel nincs épp bajom, meg munkám is van. Igaz nem éppen az álmaim munkája de a mai világba már annak örülök hogy legalább van állásom.

De sajnos a barátaim nagy része már más merre van, nem találkozok velük igazán, egyedül maradtam. Szerelem terén sosem volt szerencsém sokan csak hülyítettek.

Magányos, és szeretethiányos vagyok, és nekem mindenem lenne egy olyan lány aki szeret. Bár így sajnos még nehezebb nőt találnom a kisugárzásom miatt, depis vagyok, bár letudom kötni magam és igaz most úgy vagyok vele hogy így nem tudok élni, de én érzem hogy még van jövőm mert fiatal vagyok. Csak félek attól hogy később se lesz senkim, és magányos leszek és hátrány ha még nem volt barátnőm és ezért pattintanak le, hazudni meg ugye nem akarok, és sosincs jó vége ennek :(

2014. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem


szerintem ezért érdemes élnem, hogy a sz-rból is kilábaljak, mert mindig leszek boldog, amiért megéri. ne legyetek gyengék.

2014. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!