Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátként tekint rám (22F) de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként tekint rám (22F) de osszefogunk koltözni mit tegyek ha en szeretem ő (27L) nem?

Figyelt kérdés

Itt vagyok magam sok magambazàrt èrzèssel egyedül es nemertem miert nekem kell megszenvednem az egèszet.

Van egy làny akit màr lassan 2 ève ismerek es erzek is irànta nemkeves èrzelmet.

Ismerkedèsünk elelyèn sokat együtt voltunk de ő megis a haveromba volt szerelemes es együtt voltak.

Kb 3 honapig talalkozgattunk amit elveztünk es sok közösre talatunk egymàsban. Utana elkellett mennie kulfoldre dolgoznia. En a baratjaval utana mentem hogy segitsek nekik osszekerulni es egyutt elni de meg igyis tavol voltak. De ez kb 3 honapig tartott es feladta a haver. Hzament en meg itt maradtam kint magam es ugyanugy szerettem annak ellenere hogy ő nem. Tartottuk a kapcsolatot tovabra is de megviselt volt es enis.Sokszor fura erzesekbe keveredtem a gondolatok miatt.

De utana egy kis időre megromlott a kapcsolatunk mert osszejott megint egy csavoval ami nemtartott sokaig kb.3 honapnal. Ebbe az időben elegge eltàvolodott tőlem. Es amikor szetment evvel a csavoval utana megint osszejott egy masikkal. De vele se tartott pàr hònapnàl. Nemtudtam rola ezeket csak kesobb mesèlte el nekem mikor mar megnyugodott.

1 èv utàn talàlkoztunk ùjra de nemsokat voltunk együtt pàr napnàl es nembonyolòdtunk semmi kulonos dolgokba csak en ereztem ujra hogy nemerez semmit irantam csak èn. Utana visszakellett jönnöm.

Es nemolyan règ 2 honapja feljott avval hogy szeretne oda jonni dolgozni ahol en lakom es egyutt lakni mint baràt.

Segitettunk egymasnak elinteztuk a lakàst es nemsokàra befogunk költözni.

ES OSZINTEN EZ VOLT AZ ALMOM AMIOTA MEGISMERTEM ES EZERT IS ALAKÌTOTTAM AZ ÈLETEMET ÙGY ITT KINT HOGY ELJOJJONNEZ A PILLANAT.


Es most nemtudom milessz feljek ha osszejon valakivel?

Miert alakultak igy a dolgok miert kuldte a sors mellem lehet hogy megroszabb legyen?

Szerintetek ha együtt leszünk kialakulhat szerelem?

Mit csinaljak ha együtt leszünk?

Mien hibakra figyeljek oda?

Magam vagyok es szetlő a testem.



2017. okt. 24. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kedves, figyelmes, nem tolakodó, és a dolgok szépen "maguktól" alakulnak majd. Ha szereted, te semmi "nagy hibát" nem fogsz elkövetni. Ha ő önszántából odaköltözik, akkor biztos, hogy nem bánja, ha szeretet-barátsággá másként alakul. De kedvesnek és figyelmesnek kell lenned. A férfi attól férfi, mennyire uralt.
2017. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szívatod magad? Meddig akarsz még szenvedni?
2017. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mond le. Gondolom hirtelen nincs akiben bízhatna (mint barát te mindig ott álltál mellette), ő kétlem hogy többet fog valaha is beléd látni.

Kell neki egy hely, ahol nyugodt lehet egy időre.

És tudja, hogy te nem kezdenél ki vele.

2017. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiú ábrándokat kergetsz kedves kérdező. Ebből nem lesz semmi.
2017. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem jóirányba fordulnak a dolgok. még ne add fel lehet eddig nem tekintett rád "úgy", de változhatnak az érzések. szerintem ha összeköltöztök próbálj közeledni felé,el is mondhatod neki,hogy egy ideje már többet érzel iránta barátságnál. Légy megértő és türelmes vele, ne sürgesd.De ha nem mozgattál meg benne semmit akkor nincs mit tenni bele kell törődöd,hogy vele most nem, de mással még összejöhetsz. nincs veszve semmi, fiatal vagymég.
2017. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kölyök vagy a szemében. Egy imádnivalóan ragaszkodó kölyök. Ennyi és nem több. Sohasem lesz teljesen a tiéd, még ha ideig-óráig megelégszik is a te társaságoddal.
2017. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!