Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes vagyok, képes leszek később barátként tekinteni rá?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel ismerledésnek indult a dolog. Természetesen (én hülye) beleszerettem.:))))....

El is mondtam neki,mert fél év után már sehogysem tudtam magamban tartani a dolgokat. Ő azt mondta,hogy hát bocsi,de ő ezt nem...

Azózta ugyan olyan jóban vagyunk,moziba megyünk,kajálni,bulizni kettesben.

Sokszor mondja hogy annyira szeret, mint barátot ,puszi,ölelés stb.

És bármikor találkozunk(általában hetente-kéthetente), mindig újra kezdek reménykedni,hogy hátha egyszer mégis.

Olyan jó vele, nem tudom mit tegyek. :(

Nem akarom elveszíteni.

20L



2017. aug. 7. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kínzod magad?
2017. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te aztan szeretsz szenvedni. Nyilvan nem leszel ra kepes baratkent tekinteni. 2-3 hetente egy csalodas hogy meg mindig nem szeret az eleg kemeny.
2017. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abban reményledek,hogy még van esélyem kilépni a friendzone-ból.
2017. aug. 7. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Maximum arra tudod ravenni hogy szanalombol, szivessegbol megdugjon, de amit csinalsz az nagyon nem vonzo egy ferfi szemeben.
2017. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress mást! Ne szalaszd el a lehetőségeket!
2017. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátod egy kötsög, már bocs.


Én soha nem tudtam volna szoros barátságot tartani egy olyan haverommal sem, aki nyíltan bevallotta, hogy belém van zúgva.. Ez aljasság.


Másrészt meg ha én lennék a te helyzetedben, akkor sem engedném, hogy így viselkedjen velem, mikor tudja nagyon jól, hogy érzek iránta.


Ja és előre borítékolom neked a folytatás már-már klisé lesz, ahogy lenni szokott: a kedves "barátod" majd előbb-utóbb, de talál magának egy csajt, akivel komolyan is gondolja, és te majd csak nézel, hogy te miért nem voltál neki elég jó, és na majd akkor szenvedsz csak igazán.


Én a helyedben megszüntetném ezeket a kettesben való progikat, csak magadat szívatod, de majd rájössz te is.

26N

2017. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz eltűnnöd az életéből, ha nem is örökre, de egy időre.

Ha hiányzol neki, akkor lehet még belőle valami, amúgy nem.

2017. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!