Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex utáni kínos csend....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utáni kínos csend. Másnál is előfordul?

Figyelt kérdés
Bár igaz, hogy csak "barátság extrákkal" kapcsoltaban vagyok egy pasival, de elég furák mostanába az együttlétek. Anno szex után dumáltunk meg ilyesmi, most furcsa az egész mert csak néz, meg mosolyog, de valahogy nem igazán szólna egy szót se. Mintha nem tudná mit mondjon vagy olyan kínos csend van egyszóval.Számomra néha olyan félelmetes ez, meg megalázó mert mintha egy prosti lennék. Megunhatott?

2017. okt. 24. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha rosszul érzed magad, ne csináld.
2017. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Tehat az hogy beled urit, az nem megalazo, de az hogy rad is nez utana, az mar prostis erzes :'D. Nem vagy prosti, ne aggodj. Erted nem kell fizetni, igy ez mar eleve kizaro jelzo :D.
2017. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj a csend? A horkolás kínosabb lenne.


De mi értelmeset lehet mondani utána? Szinte mindennek kínos hatása lenne.

2017. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Lehetek én is a barátod? :) Extrákkal persze. :D


Miután kielégült, nincs kedve dumálni. Én is így vagyok amúgy általában.

2017. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha a testeden kívül nem tudsz már mit nyújtani, akkor nincs miről beszélnetek.
2017. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Bolond a 2. Amúgy az is előfordulhatott esetleg, hogy nem volt mit mondania? Én se vagyok nagy dumás inkább pihizek utána. Az hogy miért megalázó így hirtelen nem is értem igazán. Annyit még hozzátennék, hogy én akivel együtt vagyok legyen egy vagy több éjszaka sosem nézem prostinak.
2017. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszabb ***** válasza:
89%
Miért kínos a csend? Csendben egymáshoz bújva nem lehet pihenni? Kajak nem vágom, hogy a nők mi okból követelik, hogy a párjuknak még szex alatt/után is járjon a szája.
2017. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Ne törődj velük kérdező, az a bajuk, hogy rég láttak p.cit és nem felnőttek. Ez egy üres kapcsolat, lépj tovább.
2017. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem is gáz utána közvetlen dumálgatni.

Megtárgyalni, hogy mi volt a tegnapi pumpedékban vagy xfaktorban.

2017. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi nevetgélünk meg beszélgetünk utána is, előtte is (néha közben :D) stb. Persze van közvetlenül utána pár perc csönd amíg eljutunk odáig, hogy meg tudjunk szólalni. Addig csendes összebújás. Viszont az a "kapcsolat" ahol a csend kínos minden csak nem jó. Akár barátságról, akár párkapcsolatról beszélünk. Ha 2 ember között kínos a csend akkor nem egymáshoz valók.
2017. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!