Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe úgy szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe úgy szeretsz bele, hogy alig ismered, akkor az inkább tini szint, vagy felnőtteknél is előfordul?

Figyelt kérdés

Ha valakivel 3 hétig "voltam együtt", előtte beszélgettünk 2,5 hetet társkeresőn, de nem működött a dolog, akkor naiv tininek számítok, mert én viszont így érzek iránta?

Mindenki azt mondja, hogy: ,,nem is ismerhetted meg ennyi idő alatt, nem volt köztetek semmi, ezt két pillanat lesz kiheverni, csak amiatt szeretted, mert ő volt az első neked mindenben, nem is őt szereted, csak a helyzetet".

Nyilván nem volt a legtartalmasabb "kapcsolat" a miénk, ha egyáltalán kapcsolatnak lehet ezt nevezni, de attól még történt köztünk egy s más, akkor azt én miért kell, hogy semmisnek vegyem?


2017. aug. 30. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
minden kapcsolatnak van eleje, és ez független a korosztálytól. Az nem világos, hogy tart még, vagy véget ért. Ha vége, és úgy szenvedsz, mintha évekig lettetek volna együtt, az nem normális.
2017. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hét semmi, most lehet, nem így erzed, de hamar úgy fogod.
2017. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, felnőtt korban sok idő kell hozzá. Nekem például, kellett komoly 15 perc.
2017. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 jot nevettem :D

Igaza van amugy.

En egy pillanat alatt szerelmes lettem es mar 1,5 tart az erzes:) 25/N

2017. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1., már vége sajnos, nem működött. Egy hónapja véget ért és nem mondom, hogy úgy szenvedek tőle, mintha évekig együtt lettünk volna, de első héten sírtam párszor, már nem, de még most is hiányzik, minden nap eszembe jut többször is. Biztos hamar el fog múlni, eléggé könnyen jött, könnyen ment dolog volt, remélem az érzések is ilyen hamar fognak végérvényesen is távozni.
2017. aug. 30. 21:31
 6/7 A legrosszabb ***** válasza:
Iszonyat kevés az a pár hét, szinte még együtt lakva is nagyon kevés. Nekem hosszú hónapok kellenek, hogy valakit igazán megszeressek, viszont úgy vettem észre, hogy a nők kivétel nélkül a szerelem első látásra elmélet hívei, a hónapokig tartó előzményt meg méltatlanul kínosan hosszúnak találják. Szóval náluk a "szép lassan kiismerni a másikat" hozzáállás nem működik.
2017. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem normális. Nagyon - nagyon gyerekes, kiskamaszkorba fér ez bele, olyan 12-13 éves korig, amíg még csak plátói szerelem van, kézen fogva sétálás, később ez elég kóros hozzáállás. Illúziót kergetsz,nem maga az ember hiányzik, csak arra vetíted ki. Nem szerettél bele, az érzésbe szerettél bele, hogy van valakid stb. (lehetne ezt még boncolgatni, de nem pszichiátriai oldal ez). Ráadásul nem volt kapcsolat, csak ismerkedés. Meg kell értened, hogy 3 hét együtt lét pont arra elég, hogy kap egy képet rólad, gondolom szex is volt, és eldönti ez jó e így. Ez nagyon csak az ismerkedési fázis. Kiderülnek életviteli, elvi, világnézetbeli különbségek, szexbeli különbségek. 3 hét még ehhez is kevés lehet, legtöbb esetben 2-3 hónap az első vízválasztó, az első ismerkedési szakasz. Persze általánosítani nem lehet.
2017. aug. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!