Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az értékesítőknek, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az értékesítőknek, mennyire megy könnyen a csajozás vagy a pasizás? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam értékesítő és hidd el, hogy semmi összefüggés. Mivel a munka során hivatalos kommunikációt kellett előadnom, esély nem volt csajozni közben. A magánéletben sem éreztem előnyét ennek. Vannak, akik tudnak csajozni és vannak, akik nem. Nem kell ehhez értékesítőnek lenni...
2017. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy én észrevettem ez olyan mint a jóképű izmos adonisz,akin melósruha van.Azonnal láthatatlan lesz a nőknél,mert a melósruha egyértelmű mutatója az alacsony státusznak.Az eladókkal is ha az értékesítőt is annak valahogy így van.

Ettől függetlenül az állandó napi közvetlen kapcsolat és gyakori párbeszéd miatt akad a horogra is.

2017. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem megy mindkettő. Odalépni egy idegenhez, felkelteni az érdeklődést, szóba elegyedni, aztán rátérni a lényegre. Tulajdonképpen ugyanaz.

Munka közben nem lehet csajozni. Ez tény. De szerzel olyan rutint a megszólításban, amit tudsz használni. Pl. aki átnéz rajtam, azt hagyni kell. Meg én nem reszketek, hogy nem merek odamenni a csajokhoz.

És a legfontosabb: nem érdekel a visszautasítás.

Napi 10 aláírt előszerződés az elvárt. Ez 8 óra alatt általában sikerül. De tudom, hogy ezért rengeteg embert kell megszólítani. A csajozás ugyanez: kit érdekel, ha 5-10 csaj nemet mond? Engem az az egy érdekel, aki igent.

Csak röhögök, amikor itt olvasom, hogy "6 nőnél is kezdeményeztem, elhajtottak, úgyhogy soha többé meg se próbálom."

Engem kirúgna a főnőköm, ha egy óra alatt csak 6 embert szólítok meg.

2017. okt. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!