Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a barna haj-barna szem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a barna haj-barna szem "mánia"?

Figyelt kérdés

Egész életemben csak két olyan fèrfit ismertem, akinek jobban tetszenènek a szőke nők kék szemmel, mint a barnák barna szemmel. Érdekesmód egyikük sem magyar. Az egyik fèrfi latin-amerikai, tehàt neki csak azért tetszenek a szőkék, mert az arrafelé egzotikum, a másiknak viszont gyerekkora óta. Tehát elmondhatom, 23 évem alatt egyetlen olyan férfival talàlkoztam, akinek jobban tetszenek a szőkék a barnàknál.

Sokat ismerek, akiknek elmondàsuk szerint édesmindegy (de azért barna baràtnőjük van), viszont sok olyan vèlemènyt is olvastam itt, akik szerint a (természetes) szőke nők taszítóak, plàne világos szemekkel.

Az ellentétek vonzzák egymást nem jàtszik, a legtöbb barna pasi szintén barna baràtnőt akar, nem csak a világos hajú/szeműek.

A nők nagyrészénél viszont szintén ugyanez. Sokaknak inkàbb a sötét hajú, sötét szemű férfiak tetszenek (most nem arra gondolok, ki kivel jön össze, hanem az ideàlra).

Nekem a vilàgos/közèpbarna hajú férfiak tetszettek mindig is, feltűnően kék szemekkel.

Szóval, mi lehet ennek az oka?

Miért szebb sokak szàmàra a barna szem, mint egy kék, zöld vagy egy kékeszöld. Illetve miért inkàbb barna haj?


(Nekem zöldeskék a szemem, azaz heterokrómia miatt kék-zöld-sárga, ami megintcsak elég gyakori, mégse mondta soha senki, hogy az ilyen szemszínt tartanà szépnek)


2017. okt. 25. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg ezzel egyenlítődik ki a tetszésindex, mivel a nőknek pont ez nem tetszik a férfiakon.
2017. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fura, mert a nőismerőseim 99%-a a sötèt hajú/szemű férfiakat kedveli inkàbb. Tehàt nincs ilyen ellentét
2017. okt. 25. 09:34
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

#2


A "sötét" általában a fekete hajat és a világosbarna szemet jelenti, mint ami a latinoknak, "mediterrán" férfiaknak van.

2017. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a szem és hajszín alapján keresnek párt, viszont mivel Mo.n sokkal több a barna hajú lány mint a szőke, így nyilván nagyobb az esélye is annak. Nekem pl a szőke kék szemű az ideál.
2017. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez miert problema, amig kb 30 emberre jut nalunk egy termeszetes szoke vilagos szemmel? Es ebben a fiuk is benne vannak. Ovodaban is 1 szoke kislany volt, meg 2 fiu, de nekik kesobb sotet lett a hajuk. Altalanosban is kb minden evfolyamra (olyan 80-90 gyerek) jutott 1-2 szoke ember. Gimiben szinten, az egyik baratnom volt termeszetes szoke, mindenki mas sotet haju. Most egyetemen is egyetlen egy termeszetes szoke csoporttarsam van. Nem ertem a problemadat. Talan, ha sved lennel vagy ilyesmi, elkezdhetnel haborogni, de amig legalabb annyival kevesebben vagytok, mint amennyivel kevesebb ferfinak bejottok, nem ertem mi a problema.
2017. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:

A noknel ez altalanosabb amugy. Tobbszor volt itt is kerdes, s altalaban a nok nagy reszenek a sotet szem + sotet haj jon be.

A ferfiaknal azert ez nem ennyire egyertelmu, rengetegen vannak az oldalon, aki szoke es voros partiak, koztuk en is.

Mindenki tudja rolam, hogy a szoke csajokat szeretem. S mivel en surun ismerkedek, igy a megszolitott csajok nagy resze szoke, nekem ez jon be. A szem szinbe is a keket es a zoldet szeretem.

2017. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En szoke vagyok, kek szemu es sok pasinak kifejezetten ez jon be. Amugy a magyar lakossag 29%-a szoke:

[link]

es 43% vilagos szemu:

[link]


Szoval ez a kombo nem igazan ritkasag...

2017. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
én meg ki nem állhatom a barna szemű embereket, eddig is csak kék szemű párom volt
2017. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8. Gratulalok.
2017. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a barna hajú, barna szemu nőket, mert olyan mediterrán hatása van, amit imádok, ráadásul a barna szem melegséget áraszt. De a legelső barátnőm szőke hajú és zöld szemu volt. :D
2017. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!