Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik típust részesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik típust részesítek előnyben? A kelta, vörös hajú srácokat, vagy a skandináv, szőke, "favágó" külsejű pasikat, netán a mediterrán félisteneket, vagy az amerikai mozisztárokhoz hasonlító barna hajú, szép szemű, jó testű férfiakat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az első három, ugyanakkor komolyabb kapcsolatban az első kettőt szeretek leginkább azért, mert nagyon jó nevelést kaptak, tudnak bánni a nőkkel :)
2017. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő :-?
2017. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kelta :)
2017. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A skandináv favágó típust, és ha nem szőke, hanem barna, akkor még jobb :)
2017. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Európai mediterrán,-nem roma ápolt férfiak a legvonzóbbak.
2017. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Nem nőént írok, de ilyenkor értem meg miért tartanak engem a nők korcsnak... Ilyenkor érzem azt, hogy származásom meglepően rossz... magyar, székely, lengyen, kun, osztrák, zsidó és kisebb részt cigány meg talán tatár... szóval ilyen "nem menő vérvonalak" csak. Nem vagyok túl "fajtiszta", úgy mint a kérdésben szereplő "álompasik"...


Rossz érzés korcsnak lenni.

2017. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6 os annyi volt a kerdes hogy mit gondolnak a vörös szőe barna vagy fekete hajról csak tartozol egyikbe
2017. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ebben a sorrendben jöhetnek is;)
2017. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

#7


Hát én nem így látom.


"kelta, vörös hajú srácok" - egyértelműen nem vagyok

"skandináv, szőke, "favágó" külsejű pasi" - ez sem

"mediterrán félisten" - főleg nem

"az amerikai mozisztárokhoz hasonlító barna hajú" - igaz barna hajam van, de nem olyan barna, mint Bradpittnek meg a többi "amerikai mozisztárnak" és/vagy Cartman, hanem sötétebb, de még nem fekete. Tisztára, mint a fehér-szürkecirmos foltos macskám ő is ilyen "sehová nem illő korcs". Utálja is a többi macska.

2017. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a nekromorf antilopokat
2017. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!