Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel (részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel (részletek alább)? Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Volt barátnőimre nagyon ritkán gondolok, és akkor sem nosztalgiázva vagy vágyakozva. Viszont azok a lányok újra és újra eszembe jutnak, akiket megismertem és tetszettek is, de nem lett belőlük semmi, mert mondjuk épp volt barátnőm, vagy én szúrtam el a dolgot, vagy egyszerűen nem voltam elég rámenős vagy kitartó. Sokszor úgy feltör bennem a vágy, hogy felkeressem egyiket másikat újra, és randira hívjam, hátha most máshogy alakul. Szerintetek volna ennek értelme? Végül is ez nem újra felmelegítése lenne a dolognak, hanem egyfajta újra próbálkozás. Mit gondoltok? Volt már más is hasonló cipőben?
2017. okt. 25. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges lenne. Unalmas lehetsz ezeknek a lányoknak a szemében
2017. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van így, mert az exeid rossz oldalát is ismered, ezeket a lányokat pedig idealizáltad, mivel nem jöttek össze. Ha velük is összejöttél volna, őket sem angyali dicsfényben látnád
2017. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen azért van így, mert a barátnőidet megismerted a hibáikkal együtt, azokat a lányokat viszont nem, ezért idealizálod őket. Ha képes vagy őket eleve valódi emberként és nem valami törz illúzióként kezelni, akkor akár lehet is értelme, de ha azt hiszed, hogy ők biztos sokkal "jobbak", mint a barátnőid, akkor nincs.
2017. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!