Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem keres, akkor ennyi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres, akkor ennyi?

Figyelt kérdés

Sok ideje beszélgetünk egy lánnyal, már találkoztunk is, de mostanában egyre kevésbé keres, pedig állítása szerint minden ok. Mostanában csak én keresem..ez így akkor ennyi gondolom?

De akkor minek találkozott velem többször is, meg beszélgettünk sokat, legalább annyit megérdemelnék, hogy direktben megmondja, hogy ennyi volt.

Érdemes próbálkozni még egyáltalán?


2017. okt. 26. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valoban csak ennyi a sztori, ahogynirod, akkor valoban hagyd.

Egy lekoptatas mindig ciki. Es sok fiu nem ert belole. Ezert sok lany ugy csinalja mar, h fokozatosan nem ir vissza.

2017. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ennyi
2017. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen összetettebb jóval a sztori, de msot röviden ennyi :)
2017. okt. 26. 10:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy megszoktam, hogy nekem kell nyomulni, mert én vagyok a férfi. De vajon meddig kéne? Mikortól értelmetlen? Nem szeretem feladni, amíg ki nem derül biztosra, szóval keressem, amíg végleg nemet mond?
2017. okt. 26. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez estben ennyi volt sajnos.

Ne várd, hogy direktben megmondja, a legtöbb nő soha nem tesz ilyet. Inkább kitalál mindenféle hazugságot, mint hogy elmondja az igazat. Női logika...

2017. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem tudsz fejlődni pozitívan (fölfelé szintet lépni a kapcsolatban), akkor ebből bizony ennyi lesz.


Senki sem vár örökké.

2017. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te pont ugyanúgy nem tudsz kommunikálni mint ő.

Ezt mind miért nekünk mondod. Nem is kérdésed van, csak megértést akarsz kapni. Hát tőlem megkapod, de ő is ugyanannyira.

Beszélj vele, ne dedózz.

2017. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!