Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idő után nem cink egy kérés/kérdéssel előállni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az,hogy a családommal sosem ápoltam éppen a legjobb kapcsolatot. Gyerekkoromat az utcán a spanokkal töltöttem, mindig én voltam a család feketebáránya. Apám miután elváltak rögtön elfordult tőlem is sosem számíthattam rá, ez így is maradt. Anyám ennek, hogy elköltözött annyira örült,hogy addig bulizgatott az új barátjával, hogy alkoholista lett. Azt már nem is sorolom, milyen módon beszélt velem, viszont ma úgy döntött,hogy kidob itthonról oldjam meg magam az élet dolgait. Ez mind szép és jó, csak sajnos most kezdtem a munkahelyemen és anyagilag nem áll módomban lakást bérelni. Barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk és hát azt tartom a leglogikusabbnak,hogy esetleg megkérdezzem, költözhetnék-e hozzájuk, de nem gáz egy ilyet betolni 2 hónap után ? Szüleivel lakik még, akikkel szintén jó kapcsolatot ápolok.


Erről mi lenne a véleményetek a körülményeket tekintve ? Haverjaimtól se várhatom el,hogy náluk csöveljek..


19/F


2017. máj. 27. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De a barátnődtől meg elvárod igaz?
2017. máj. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2hónap után nem hinném hogy befogadnának,és lehet a barátnőd se akar hirtelen összeköltözni.Óvatosan körülírhatod a témát,hogy nagy carban vagy,azt se tudod hova menj,blabla,de ha magától nem hozza fel,ne is említsd.Marad a csövezés haveroknál,pénzgyűjtés albérletre,meg a felnőtté válás.
2017. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Deh gaz. Meg igy ismeretlenul a szoveg feleig is felajanlottam volna,h koltozz hozzam. De aztan olvastam,h bnod van. Szoval nyugodtan mondd neki! Biztosan orulnek neked!

N

2017. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább haveroknál csövezz, mint a barátnődnél, különben könnyen gallyra mehet a párkapcsolatod.
2017. máj. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha elmondod neki mi a helyzet tuti, hogy ő is felajánlaná sőt szülei is szerintem. Azt kell leszögezni, hogy ez átmeneti állapot. Nyilván két hónap után merész lenne az összeköltözés főleg úgy hogy hozzájuk költözöl, de amíg nem sikerül pénzt gyűjteni albérletre szerintem nem gáz és ha kedvelnek akkor szerintem nincs ebből gond.
2017. máj. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud a problémáról és nem ajánlotta fel, akkor ne említsd neki.
2017. máj. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább haveroknál csöveznék, amíg összegyűlik pénz az albérletre, és amikor annak lehetősége felmerül, akkor talán megkérdezném a lányt. Addig hacsak ő nem ajánlotta fel (főleg ha tudja a körülményeket), akkor ne kérdezd. Szerintem.
2017. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, azért ez elég komoly kérés 2 hónap után.


Ha meg is kérdezed, hangsúlyozd, hogy csak szükségállapot, amíg nem lesz elég pénzed albérletre, ideiglenesnek gondolod.

Nehogy azt gondolják, kihasználták öket, pont kapóra jön a dolog. Az együttélés azért más mint hogy jól kijössz velük abban a kis időben, amíg találkoztak.

És persze őszintén mind el az egészet.


N

2017. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém exnője csinálta ezt, hogy jajj csak két hónap. Aztán ott rohadt egy évig, élősködve.


Én nem engedném, ha a saját gyerekem párja lenne, és most gyűlöljetek, akkor se. Két hónapja ismeri, az semmi...

2017. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

figyi, fogod egy hetet egyik haverodnál egyet a másiknál, egyet a barátnőddel. Egy hónap után pedig beköltözöl egy olyan albiba ahol ketten béreltek egy szobát.

Nem jó így, de el lehet tengetni az életet szerintem, amíg nincs valakid, akivel együtt élhetnél. Kb mint egy kolesz

2017. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!