Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők titeket mi az ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők titeket mi az ami megfog, tetszik egy fiúba, férfiba?

Figyelt kérdés

Külső, belső egyaránt.

Írjatok kort, nemet is.



2017. okt. 26. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

A nemet véletlenül írtam oda elnéztem.

2017. okt. 26. 22:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindenkiben más fog meg, akár olyan tulajdonságok is, amikről nem is gondoltam volna, de azért megpróbálom összegyűjteni azokat, amik általában igazak a nekem tetsző fiúkra.

Külső: átlagos testalkat (nem túl vékony/súlyos és nem kigyúrt), semmi arcszőrzet, rövidebb (és nem agyonzselézett/tökéletesre beállított) haj, szép szemek, MOSOLYGÁS... és jó szemöldök, az mindig meg tud fogni :D

Belső: HUMOROS, intelligens, laza, és... nem írom azt a szót, hogy kedves, mert mindenki félre fogja értelmezni, szóval fogalmazzunk úgy, hogy nem egy flegma, "kihaénnem" hozzáállású paraszt, hanem egy érzelmi intelligenciával rendelkező, normális egyén :)

19/L

2017. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!