Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már csúnya emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már csúnya emberbe beleesve? Normális, hogy szeretem (? ) pedig nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Egésznap csak rá gondolok. Nem tudnám megfogalmazni, hogy pontosan mit kedvelek benne és miért nem tudom kiverni a fejemből, de elég rossz érzés.

Hosszú és bonyolult lenne leírni az egész sztorit, de a lényeg, hogy 7 éve (14 évesen) és most 21 évesen is elcsavarta a fejemet. Pedig egyáltalán nem helyes, úgy nézki, mint egy gnóm vagy inkább a Harry Potterből Dobby...és mégis bármit megtennék, hogy vele lehessek.

Nyilván nem a külső a lényeg,de szerintem igenis fontos, hogy legalább 1-2 dolog legyen a másikon,ami tetszik.


2017. okt. 25. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt ilyen. A srác dobott végül, nem a külseje volt a gond. Pedig én gyönyörű vagyok. Azóta se volt ilyen szép barátnője
2017. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 is volt, az egyik szintén dobbyra hasonlított, vagy inkább egy faunra, hosszú kecske-lóarc, furcsa fülek.


A másiknak apró kerek feje volt, hatalmas görbe orra, nagyon hegyes fülei..


Simán lehetne vonzódni valakihez, akit nem találsz szépnek.

2017. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is dobott két srác is akik tök csúnyák voltak. Egyszerűen nem hiszik el hogy a lelküket szerettem. Ha dobott hát.nincs mit tenni. Ök azt mondták az átlagnál szebb vagyok. A jóképű pasik meg még szebbet akarnak, ki érti ezt?
2017. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen
2017. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Voltam, de akkor nyilvánvalóan nem tartottam annak.

Ráadásul ő nem az adottságai alapján lenne ronda, hanem azért, mert borzalmasan elhagyta magát, és ez az utóbbi években csak egyre durvább lett. (Mármint, amiket hallottam róla, azok alapján tudok nyilatkozni az utóbbi évekről.)

Végül is azért nem lett kapcsolat, mert ő nem akarta, nem azért, mert kiszerettem volna belőle a külleme miatt.

22/N

2017. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem volt egy szépség a lány, de a jelleme nagyon megfogott. Nem lett kapcsolat, mert elköltözött messze.
2017. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Olyan ronda volt, el sem akartam hinni, hogy tetszik. De ha megláttam közeledni, mindenem beleremegett, nagyon erősen vonzódtam hozzá.
2017. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Egyáltalán nem volt a jóképű kategória, volt rajta felesleg is, de ahogy először rám nézett...sosem szerettem úgy senkit, 2 évig voltunk együtt. Sosem voltam olyan boldog. Barátnőim folyton szivattak vele, de nem érdekelt. Mai napig hiányzik néha, pedig 7 év telt el. Engem csinosnak mondanak, jó alakom van, akkoriban ez fokozottan igaz volt, 23 éves voltam, igényes, divatos csaj...és mégis ő kellett, rá nem néztem volna másra.
2017. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én érdemben nem tudok nyilatkozni, mivel a csúnya fiú én vagyok, viszont nekem rossz tapasztalataim vannak azokkal akikkel együtt voltam és nem jöttem be nekik. A testem az jó viszonylag, sportos. Mindig lépnek egy jobbképűvel.
2017. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!