Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek egyszerre két lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek egyszerre két lányba szerelmes?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a baránőmmel, nagyon jól megvagyunk.

Pár hete megláttam egy lányt a buszon, azóta rengeteget gondolok rá, kiderítettem róla mindent, amit tudtam, nem múlik el nap, hogy ne gondoljak rá, és azt hiszem, hogy szerelmes is vagyok belé.


Lehetséges az ilyen?


2010. máj. 30. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak képzelődsz.
2010. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szesze ***** válasza:
ez csak fellángolás...szerintem hamar el tudod felejteni....sőt, hogy ha megismerned lehet, hogy nem is illenétek össze...
2010. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kockáztass. Én megtettem, és itt vagyok 1 éve nő nélkül. :D Háááháá :D
2010. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszere csak 1 emberbe lehetsz szerelmes.

Ha 2 vagy több ember iránt érzel "vmit" akkor az csak vonzalom fellángolás.

De sztem ez azt jelenti hogy a barátnődbe sem vagy már szerelmes hiszen ha az lennél akkor ilyen nem fordulhata elő:(

2010. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy beleszeress ismerni is kell. Ha csak a buszon láttad,akkor a teste tetszik. Egyszerre nagyon sok jó nő tetszhet... de szerelmesnek lenni egyszerre igazán csak egybe lehet.
2010. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!