Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalkozóként milyen megítélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalkozóként milyen megítélés alá esek a nők részéről?

Figyelt kérdés
Miben más, mintha munkahelyem lenne?
2017. okt. 26. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezen az oldalon mindenki vállalkozó (ásítás)
2017. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Milyen megítélés alá esel?! Attól függ áfa körös vagy-e.
2017. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ hogy KATA-s vagy esetleg milliárdos projekteken dolgozol. Tök mindegy mbe vállalkozol a lényeg hogy sokat hozzon a konyhára.
2017. okt. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom másnál hogy van ez, de én az ember lelkére vagyok kíváncsi, szóval ha szerelmes vagyok, tök mindegy, hogy szívsebész vagy utcaseprő a férfi. Anno, mikor a férjemmel összejöttünk, vagy egy hónapig nem is tudtam, pontosan mit dolgozik, milyen a fizuja, stb...
2017. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

#3. Számít, hogy mennyit hoz a konyhára, ha a nő helye már csak azért sincs a konyhában ? :D

31/f

2017. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
Vàlallkozol-e betonkeverésre vagy talicskàzàsra? Jönnek a hidegek, úgyhogy haladni kéne testvér. 3 kajcsi naponta plusz korlàtlan mennyiségű szörpi és szóda fogyasztàs. Esténként beszaladunk presszóba, megkérdezzük a lànyokat hogy mit szólnak a bevàllalkozàsodhoz.
2017. okt. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vállalkozó vagy és nincs munkahelyed? Én is szeretnék egy ilyen vállalkozást. Amúgy tényleg viccesen attól függ Áfa körös vagy e.

Vicc nélkül: értelmes embert nem érdekli és pontosan tudjuk hogy miért.38 n

2017. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a nagyzolós, állandóan telefonálást színlelő, hamis Rolexes, Audival villogó, piacra is öltönyben járó típus vagy, az engem taszít.

Viszont számomra vonzó, hogyha valaki felépít valamit önerőből. Ha nem nyugszik bele abba, hogy van egy elviselhető munkahelye, amit nem gyűlöl, hanem ennél a szintnél tovább akar lépni.

De az sem elhanyagolható, hogy hogy bánsz azokkal, akik nálad "lentebb" vannak. Például az alkalmazottaiddal. Aláírom, főnöknek lenni a legnehezebb dolog a világon, de ettől még lehet normális emberként viselkedni és nem átgázolni másokon. Azokat az embereket sem szeretem, akik állandóan csak a pénzt hajtják. Ne csak elvenni tessék, hanem valamit visszaadni is.

2017. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy vállalkozó vagy.

Elég hülye kérdés volt. O.o

2017. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az a velemenyem,hogy a nod legyen konyvelo es ugyved egyben.


Megiteles: azert nagyon mas megiteles ala esik egy strici es egy epitoipari vallalkozo.

2017. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!