Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít valamit az ember lelke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit az ember lelke hosszútávon vagy fontosabb a jó megjelenés, szépség?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom, hogy "beérik" azzal a férfiak, akivel épp vannak, de ha jönne egy csinosabb, akkor "lecserélnék" a mostani párjukat... Ez igaz? Vagy csak mondják? Vagy nem is szeretik akkor ?

persze nők közt is van ilyen...


2017. okt. 27. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Biztos vannak ilyen férfiak. Én akit szeretek, azt úgy komplex módon szeretem. A külső, belső eggyé válik, és azt az egy( ség)et szeretem. A szépség egy dolog, de csak egy!!! Nekem igenis számít a " lelke" is. Ráadásul a szebbnél is van szebb...
2017. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Mivel a nő dönt, azért férfiaknak nem olyan egyszerű ez a "lecserélés", mint nőknek.
2017. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mikeXxX ***** válasza:
Nos én nekem van egy idevaló sztorim egy 8 éves kapcsolatom alatt kikezdett velem egy élég jónak mondott nő kb 10/9 az én akkori barátnőm kb 10/7 volt max de imádtam pont amiatt amilyen lelki világa volt ezért egy percig sem gondolkodtam azon hogy lecserélem másra . 38f
2017. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Sokan álmodoznak tökéletes megjelenésū párról. Viszont ha számomra a tapasztalat és a valóság az, hogy egyes helyeken nagyon nehéz normális, jó lelkū embert találni, akkor másképp értékelem.

Az elég nagy butaság lehet helyzettõl függõen, hogy elhamarkodottan lecserélik egy csinosabbal, mert ha kiderül róla, hogy egy elviselhetetlen hiszti-zsák, akivel két normális szót nem lehet váltani, akkor nem mondhatnám, hogy szerencsésebb helyzetbe jutott volna így a pasi.


Persze az a legszerencsésebb eset, ha fizikai, lelki adottságok egyaránt megvannak a párodban.


Én sajnálom az olyan embereket is, akik beérik a párjukkal, persze a párjukat is. Én nem lennék ilyen párkapcsolatba, ahol ezt érezteti velem valaki. Nem muszáj kapcsolatban lenni. Fõleg nem úgy, hogy csak felszedsz valakit gyorsan, hogy legyen. A kapcsolatokat ismerkedés elõlegezi meg, nem csak úgy belepottyannak ebbe. Így normális, hogy olyannal állsz össze, aki öszintén szeret, s nincs oka lecserélni.

Ha meg kapcsolatban vagy, az néha elég nagy felelõsség tud lenni. Nem mindig úgy mūködik a valóság, hogy “jön valaki, akivel lecserélik”, ez nem ilyen egyszerū. Mindenekelõtt meg kell ismerni õt, mert elég gáz, ha utólag kiderül róla, hogy nem jó ember, megcsal, vagy õ is találhat a férfinál jobbat, s szakít, akit meg a férfi eldobott, azt is elvesztette.

2017. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A külső, ismerkedés és az ember lelke szorosan összefügg. A kisugárzásodat az határozza meg, hogy milyen ember vagy, milyen a "lelked". Tehát alapból taszít az az ember, akinek nincsenek belső értékei. Hosszú távra nem külsőt keresünk, hanem belsőt. Ez nemtől függetlenül a normális embereknél így működik. Hiába a jó külső, lehet, hogy pár randira elmegyek vele, de ha belülről hiányzik valami, akkor abból nem lesz kapcsolat. Persze belső értékektől függetlenül nyilván senki nem jön össze olyannal, aki számára nem vonzó. Ez a kettő nagyon szorosan összefügg, egy jó kapcsolathoz mind a kettő elengedhetetlen.

Engem is gyakran néznek hülyének ismeretlenek, amikor szuper pasikat visszautasítok 2 szó után. De ez van, a párom nem kifejezetten a mai szépfiú, mégsem cserélném le senkire. Persze nekem a külseje is nagyon vonzó, de a lelke az ami megfogott.

2017. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek nem kapcsoaltok, csak szexre vannak tartva s élvezik, valaki kedveli őket.

Egy emberi kapcsolatban csak személyiség számít.

2017. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is olyannal vagyok együtt, aki szerintem okos, felnézhetek rá. Eszembe nem jutott, hogy mivel szemüveges, ezért szóba se jöhessen. Ezért is furcsálltam, hogy van aki megalkuszik inkább, hogy ne legyen egyedül.
2017. okt. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!