Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a fiatalabb fiúk tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a fiatalabb fiúk tetszenek? Később megkomolyodhatok?

Figyelt kérdés

20 elmúltam, és még mindig a 16 évesnek kinéző vékony, szőrtelen, fiús arcú srácok tetszenek. Az ízlésem körülbelül 14 éves korom óta nem változott, 19 évesen majdnem összejöttem egy 15 évessel. 20-25 között még gyakran előfordulnak ilyen paraméterekkel rendelkező pasik,de mi lesz, ha 40 leszek? Akkor is a középiskolásokra fogok bukni? Elég kellemetlen helyzet.

23/L


2017. okt. 27. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég fura "fétis", de megnyugodhatsz, ez később biztosan változni fog. Valószínűleg a hamvasságuk fog meg, esetleg talán lehet benned némi "tanítónénis" hajlam is, de ez úgyis elmúlik majd, amikor valóban családalapításra alkalmas jelöltet fogsz keresni.
2017. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell aggódni, én is hasonló voltam/ vagyok. Mostani párom 2 évvel fiatalabb nálam, de tininek néz ki (mellesleg engem is annak néznek, hiába vagyok 27 éves). Páromat pedig már szeretem annyira, hogy nem érdekelne, ha megváltozna a külseje. A külső addig igazán fontos, amíg beleszeretsz a másikba. Utána már sokkal kompromisszumkészebb az ember, legalábbis normál esetben :) Persze, nem árt, ha továbbra is igényes az illető, nem hagyja el magát, de a korral akarva akaratlanul mindenki változik, ezt el kell fogadni.

Egyébként van olyan exem, aki 30 éves, de 20-nak néz ki maximum. Szóval vannak ilyen adottságokkal rendelkező férfiak.

2017. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezzel en is igy voltam, nem valtozott a dolog, bar a ferjem csak 4 evvel fiatalabb nalam. 2 eve vagyunk egyutt, a kisfiunk 1 eves:)


36/N

2017. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így alakultál. Légy tudatosabb.
2017. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korodbeli vagyok és kisfiús arcom van, nekem feldobtad a kedvem! Magamon azt vettem észre, hogy változik az ízlésem, idővel biztos neked is fog. Lehet továbbra is bejön majd a fiatalos kinézet, de mellette már az érettebb férfiak is.
2017. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tinipasik a legszexibbek. Minek akarsz megkomolyodni?:-) Az számodra a megkomolyodás, hogy olyanok pasasokkal jössz össze akikhez nem vonzódsz?Azzal meg ne törődj mi lesz 40 évesen, én szerintem akkor is 20-24 éves pasikra fogok hajtani, na és? Nem fog összedőlni a világ. Van egy ismerősöm 38 éves , a pasija meg egy 24 éves full szexi,kockahasú pasi és mi van akkor? Max.annyi hogy a többi idősebb nő folyton el akarja szedni tőle. Én 20 évesen össze is jöttem egy 15 éves fiúval, 2 évig együtt is voltunk,most 24 vagyok és egy 18 éves sráccal randizom, ezelőtt egy 16 éves fiúval volt szexkapcsolatom.

24/N

2017. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!