Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy sokkal fiatalabb sráchoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Aggódom,mert úgy érzem nem vagyok normális! 23 éves felnőtt nő vagyok, 3 éve komoly pàrkapcsolatban,párom(34)viszonylag jó a kapcsolatunk,de vannak hullám völgyek.. a lényeg,hogy kb 1 éve megismertem egy srácot, akivel 2-3 havonta találkozunk baráti összejöveteleken. Vonzódom hozzá,pedig tudom,hogy TILOS! Nyilván azért is,mert van kapcsolatom a masik pedig,hogy a srác 14 éves! Tetszem neki màr amennyire egy "gyereknek" lehet, de beszélni sosem beszélünk erről.. Mit tegyek? Teljesen bekattantam?
2017. okt. 22. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé bekattantál, nem is egyszer. Amikor 10+ éves pasival komoly kapcsolatot kezdtél, de ami még ennél is durvább, hogy egy kisfiúhoz vonzódsz.

Nagyon gáz lehetsz

2017. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, egy kicsit bekattantál:D

Amikor olvastam a kérdést, azt hittem, hogy kb 19-20 a fiatalabb srác, nade 14 éves? Kevés nagyon. Próbáld legyűrni ezt az érzést magadban, vagy többet ne találkozz vele.

2017. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi egy 34 éves és egy 14 éveshez képest a viszonyod? Én 24f vagyok amugy de zavar mind2 miert csinálod? Mi ebben a jó? Minek
2017. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 éves gyerek, igen ez gáz. Valami nagyon nincs rendben a kapcsolatodban. Szerintem abban keresd az okokat.
2017. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Tetszem neki màr amennyire egy "gyereknek" lehet ..." 14 éves gyereknek már tetszhetsz mint nö, mint lehetöség arra, hogy végre szexelhessen, tanulhasson egy felnött nötöl. (Szerintem ilyesmiröl van szo.)
2017. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt nem az a gond, hogy 9 évvel fiatalabb, hanem hogy 14 éves gyerek!

Kattanj ki vagy várj 10 évet :)

2017. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha betöltötte a 14 évet, akkor teljesen legális kapcsolatot folytathatsz vele, akár egy 30 évessel. Úgyhogy én azt mondom, hajrá!
2017. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!