Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, hogy mondjam el neki? Segítség.

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt.

Én 20 éves vagyok és tanulok,előttem van még 4 év.

Ő 26 éves,önálló.


A menszeszem egy hete késik és csináltam egy tesztet,pozitív lett. A párom kint van most külföldön (neki "otthon", de itt él, 3 hét múlva jön haza) de ettől független nem tudom hogy mondjam el neki a szüleimnek meg pláne nem.

Nem is értem hogy lehet,mindig védekeztünk.

Nem szeretném bántani se a picit. Mit tegyek?


2017. okt. 28. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

Biztos megszállt téged a Szent Lélek, mint Máriát!


Használd a szád, ha már az agyadat nem használtad védekezésre!

2017. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, az óvszerrel meg a végén mindig megkérdeztem minden rendben e de elmondása szerint mindig az volt a válasz hogy igen.
2017. okt. 28. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, akkor mielőbb. Igaz, nagyon nehéz lesz. Nem egyszerű ilyenbe belekezdeni.

Sajna, egyetlen védekezés ami 100%-ig biztos, az az, ha nem engedsz magad közelébe pasit. Aki szexel, annak mindig van esélye babát össze hozni.

2017. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem szeretnéd bántani a picit? Egyem a szíved. Inkább leszel végzettség nélküli egyedülálló anya, hogy majd az orra alá dörgölhesd, hogy te mennyi mindent feláldoztál érte.

Egyébként kinyitod a szád és elmakogod neki. Biztos oda meg vissza lesz a boldogságtól, hogy mostantól két gyereket is el kell tartania.

2017. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Felnőtt emberek vagytok. Felhívod és elmondod neki. Aztán vagy örül, vagy nem.

Gondolom, 4 év alatt szóba került, hogy mi lenne ha becsúszik egy terhesség.

Jobb előbb túlesni rajta.

2017. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lehet minél hamarabb, ne vegyen fölöslegesen repjegyet visszafelé.
2017. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egy pár. Csak kapcsolat van köztetek. Párkapcsolatban, mindennel 2 elme együttesen néz szembe.

Szavakkal.

2017. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem elek nala nem kell eltartson es iskola mellett en is dolgozom

Szoba persze o akarta volna mar az osszekoltozest is de korainak tartottam

2017. okt. 28. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó a kapcsolat, talán örül is neki, viszont a lényeg, tudjanak róla. Szüleid, párod. Első ledöbbenés után, fel fogják dolgozni. Mi, a párommal, számítottunk ilyen beszélgetésre:)) Végül is, nem került ilyenre sor, de ha felnőtt lesz a gyerek, lány, erre is van esély. Egy szülőnek, tudni kell kezelni a helyzetet.
2017. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Legyen eszed,ne szülj még gyereket.
2017. okt. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!