Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhában tudnám lenyűgöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhában tudnám lenyűgözni a párom?

Figyelt kérdés
Egy hónapra el kellett utaznia,pénteken jön haza,mozi-vacsi lesz a program,szóval ehhez kéne valami csinos ruha. A probléma az,hogy elég nőiesen öltözöm (hétkoznap is szoknya/ruha legalább olyan gyakran mint farmer) így már számára is általánossá vált,hogy ilyen vagyok,nem tudom már nagyon ilyesmivel "meglepni",de most mégis jó lenne! Mivel tudnám ezt elérni? Fiúk és lányok is írhatnak. :D

2017. okt. 29. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem valami szép fekete, csipkés ruci fekete magassarkúval :) ha én mernék ilyet hordani, tuti ilyeneket viselnék


[link]

2017. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki valami vadító vöröset, az mindig beválik.
2017. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

A srác egy mázlista! :-)

Szerintem csak fogod magad, szépen levetkőzöl előtte, annak fog a legjobban örülni! :)

Azért egy szexi fekete harisnya pozitív! ;)

2017. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap után? Teljesen mindegy, mi lesz rajtad.
2017. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy nagyon szexi fehérnemü?:)
2017. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fekete harisnya, fekete fehérnemű és kicsit átlátszó hálóing. szerintem tuti pont lenne :)
2017. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret, bármilyenben.
2017. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy hónap után mindegy lenne mi van rajtad...

Ha azt látom a szemedben, hogy hiányoztam az jobban felizgatna, mint bármilyen csipkecsoda.

2017. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!