Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a nőknél ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nőknél ha egy férfi pizsamába alszik? Milyen ruhában szoktak aludni a férfiak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Az én párom pizsamában alszik. Mikor elkőször együtt aludtunk, az első szex után szembesültem ezzel. Meglepődtem rajta, de amúgy meg elég jó pasi ahhoz, hogy nem akadtam fenn a dolgon, mára pedig már abszolút megszoktam. Ilyesmi miatt normális nő szerintem nem dob senkit.
2017. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, miben kellene aludniuk? :O

Komolyan, lassan már a levegővétel is "ciki" lesz.

2017. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Itthon alsógatya (fecskét hordok). Vendégségben alsógatya-póló vagy rövid gatya-póló.

30/f

2017. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Hogy lehet alsógatyában aludni? Nekem nagyon kellemetlen, hogy leszorítja a hajnali merevedésemet, eldeformálja a farkam, fáj.


Pizsama szerintem okés amúgy. Barátnőmnek nem volt gáz, mondjuk ő is pizsis 😃 de én meztelenül szeretek aludni leginkább 😃

2017. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem hogy képes szoros alsóban aludni valaki miután egész nap is azt hordta. Én pizsamát gyerekkoromban hordtam, most laza rövidnadrágban és pólòban alszok. De nem ciki a pizsama sem szerintem.
2017. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmi sem ciki, mindenki abban alszik, amiben kényelmes. Normális nő/férfi ezért nem szakít. Én boxer és póló télen, nyáron csak boxer.
2017. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én frakkban alszom.

Amúgy nem ciki, de nekem jobban tetszik nőkön az egybetalpas pizsi. :D Imádom azt. :D

Én rendes pamut pizzsamában alszok télen, tavasztól egy pólóban és boxerben.

2017. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sógorom is pizsomában alszik :D nővérem az elején kinevette, de csak cikizésből :D egyébként nem zavarja. Sógorom pedig mindig azzal jön hogy ennél nincs is kényelmesebb :D
2017. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én kisestélyiben alszok, tűsarkú cipővel és full sminkben!
2017. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
En 14 eves korom ota adam kosztumben alszok mindig, elotte pizsomaztam.
2017. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!